To nejlepší z Nového Zélandu

Sport a volnočasové aktivity na Novém Zélandu

Golf, rybaření všeho druhu, lyžování, jachting, cyklistika, potápění, skialpinismus, vytrvalostní běh... Nový Zéland je zemí doslova přetékající nabídkou outdoorových sportů a zdejší krajina a přírodní podmínky k nim přímo vybízejí.

Ať se jedná o právě uvedený výčet a nebo o sporty zmiňované v dalších rubrikách (plavba na kajaku, rafting, tramping), to vše může být prioritou nebo součástí vašeho novozélandského pobytu. Snad každý nám známý sport tu má své zastoupení. A nesmíme zapomenout na ragby - nejpopulárnější novozélandský sport.

Co třeba cyklistický pobyt s jedním z našich průvodců - známe lokality, které stojí za projížďku na kole (a další místa navštívíme autem, pěšky nebo na kajaku). Nebo lyžování s unikátními výhledy v červnu-srpnu během vašeho zimního cestování po Novém Zélandu? Nebo absolvovat jeden z vytrvalostních běžeckých závodů: Kepler Challenge, Routeburn Classic, Tussock Traverse... Ani jedno? Pak vám můžeme připravit „kolečko" po skvělých novozélandských greenech, kde zjistíte, jak hrají golf protinožci... Také můžete strávit svou dovolenou objevováním tajemných hlubin místních fjordů nebo si z blízka prohlédnout potopený vrak Rainbow Warior. Nebo snad od každého něco a k tomu trocha cestování?

Zajistíme vám vyvážený program v takovém poměru aktivit a poznávání, aby jste z obojího vytěžili maximum - optimálně spojujeme cestování s různě dlouhým pobytem v místech ideálních pro vybrané sportovní aktivity, vhodným typem ubytování i dopravy a kde je vyžadováno a možno, také s odbornou asistencí.

Při přípravě sportovně laděných pobytů a volnočasových aktivit spolupracujeme s osvědčenými partnery, za kterými stojí dlouholetá sportovní činnost a praxe v cestovním ruchu a kteří tak zajišťují profesionální servis v této oblasti.

Nabídka zájezdů:

To nejlepší z Nového Zélandu

Top