Cestování na míru

Lyžování a heliskiing na Novém Zélandu

Na Nový Zéland není třeba pohlížet jen jako na výhradně jednosezónní destinaci.

Kromě příjemného letního cestování je tu možnost lyžařské či zimní expediční dovolené - zvláště patříte-li mezi takové fandy sněhu, pro které jedna sezóna není nikdy dost...

Nový Zéland je unikátní mimo jiné i díky své geologii. Proto najdete vhodný terén k lyžování třeba i uprostřed jinak relativně teplého Severního ostrova, o proslulých sjezdových areálech Jižního ostrova pak ani nemluvě.

A co teprve když vaše lyžování / snowboarding ztratí hranice - a to doslova!

Řeč je o heliiskiingu (heli-snowboarding) - fantastická, akční, dobrodružná, nezapomenutalná a svobodná forma lyžování / snowboardingu v podmínkách, o kterých každý lyžař / vyznavač snowboardingu sní…

Vlaďka je dlohouletým členem místní dobrovolné kynologické záchranářské skupiny, se svým labradorem Žakem se specializuje na lavinové Search & Rescue.

Právě díky jejím kontaktům a zkušenostem má CK True Travel za partnery ty nejlepší heliskiingové společnosti a horské vůdce, díky kterým vás dokážeme vzít na místa unikátní i pro samotné Novozélaňdany.

Rádi byste si sjeli Tasmanův ledovec? Nejvyšší horu Nového Zélandu Mt Cook, nebo snad vyrazili na skitouring po svazích sopky Ruapehu? Nic není nemožné...

Kombinace špičkového a bezpečného servisu, kdy jste v rukách skutečných horských znalců, sněhové podmínky nesrovnatelné s lyžováním na sjezdovkách spolu s komfortem ubytování a doplňkového servisu zaručují neopakovatelné a vzrušující zážitky.

Pojďte se s námi spustit po panenských svazích zdejších hor a zanechte SVOU stopu v prašanu novozélandských dvou a třítisícovek!

Top