Cestování na míru

Body & spirit - relax na Novém Zélandu

Cestování všemi smysly - na Nový Zéland za skutečným relaxem

Nový Zéland není jen o túrách, adrenalinu a krásných scenériích. Je to také země se silným spirituálním nábojem, kterému původní maorští obyvatelé říkají Mana.

Mana (zjednodušeně duše) má pro Maory velký význam a spočívá tradičně v napojení na energii přírody - což se projevuje zejména v jejich původním životním stylu, tzv. maoritanga. Každý strom, hora, řeka, zátoka či pláž, každé zvíře má v tomto hodnotovém uspořádání své místo a je součástí energetických, návzájem se ovliňujících vazeb.

A právě energie přírody, "silných” míst v různých koutech Nového Zélandu umožňuje spojit cestovatelské poznání s maximálním relaxem, napojením na jinou, odpočinkovou frekvenci.

Přijeďte na Nový Zéland změnit svůj životní styl, přepnout na hlubší vnímání, zklidnit svou energii a napojit se na zdejší panenskou přírodu.

Naše ucelené BODY & SPIRIT pobytové bloky v nově vybudovaném relaxačním centru na jednom z nejkrásnějších míst Nového Zélandu, dosud Maory velmi vysoce ceněného právě pro svou energetickou sílu vám to umožní.

Zdejší pobyty však nejsou jen o masážích… jedná se o fyzickou i psychickou výzvu, kdy se během týdenního (či dle zájmu delšího) pobytu kompletně oprostíte od vašich stravovacích a pohybových návyků a přjedete na místní harmonizační režim.

Strava z výhradně VLASTNÍCH zdrojů (vypěstovaných na organických zahradách resortu), několikrát denně JÓGA, MEDITACE, procházky v nádherné přírodě v podhúří NP Mt Aspiring, jednoduché, ale luxusní ubytování v ekologických dřevostavbách s fantastcikými výhledy na jezero Wakatipu. Váš osobní konsultant, MASÁŽE, sauna, bazén…. To vše jako dokonalý elixír zdraví, pozitivní energie přírody a poznání.

Co dále? To už je jen na vás… náš relaxační pobyt na Novém Zélandu může být jen začátek vašeho zdravějšího, hlubšího a spokojenějšího životního stylu...

Top