To nejlepší z Nového Zélandu

Balíčky služeb a zážitků, kombinace aktivit na Novém Zélandu

Návštěva Nového Zélandu bývá omezena relativně krátkou dobou a mnoho atraktivních míst je přitom dostupných pouze pěšky. Túra by zabrala několik dní drahocenného času, takže co teď?

Jak si zkrátit cestu? Tam nebo zpátky nebo snad obě najednou? Vrtulník, malé letadlo nebo jetboat jsou nejvhodnějšími dopravními prostředky. Jejich použití navíc znásobí prožitek - ať už pohledem z ptačí perspektivy nebo rychlostí dobrodružné plavby jetboatem.

Příklad? Jedna z populárních služeb v Národním parku Mt. Aspiring - unikátní kombinace letu, vysokohorské túry a jízdy proudovým člunem.

Vzlétnete v malém letadle nebo vrtulníku do alpského údolí. Během 25 minut letu uvidíte nádherná panoramata hor, sněhová pole a ledovce NP Mount Aspiring. Přistanete ve vysokohorském údolí, které je obklopené vysokými štíty hor. Z tohoto údolí půjdete tři hodiny pěšky po upravené stezce přes původní pabukový prales až sejdete k údolí řeky. Zde na vás bude čekat proudový člun/jetboat, který vás po 30 minutách rychlé a vzrušující jízdy provede nádherným údolím s výhledy na okolní hory. Celá akce trvá přibližně 4 až 5 hodin. Jen pro srovnání - pěší túra do zmíněného vysokohorského údolí trvá 3 dny.

Nebo se nacházíte ve Fiordlandu a chcete vidět celé panorama jezera Te Anau a přitom se projít? Pak přijde na řadu znovu vrtulník, vynese vás do čtrnácti set metrů a pak sami pozvolna sejdete za úchvatných výhledů na okolní hřebeny hor a ramena jezera. Část cesty si navíc můžete zkrátit a zpříjemnit plavbou lodí přes jezero.

Jako aktivní trempové známe mnohá podobná místa, kde oficiální nabídka ani neexistuje, ale přesto lze mnohé zařídit...
Zeptejte se nás, jak se mohou kombinované aktivity stát součástí vašeho itineráře a znásobit tak vaše zážitky.

Pozn.: Tyto aktivity jsou závislé na počasí a bohužel někdy musí být zrušeny nebo odloženy (v rámci náhradního programu se však počítá i s tím).

Kombinované aktivity a balíčky zážitků za zvýhodněnou cenu

Vybrané aktivity nabízíme v kombinaci za zvýhodněnou cenu. Máte v úmyslu využít několika aktivit - spojte je v jednu objednávku! Plavte se například jeden den po majestátných fjordech, v některém z dalších dnů se z Queenstown vydejte na plavbu po jezeře Wakatipu původním parníkem z roku 1912 nebo v Te Anau přidejte návštěvu jeskyní se „svatojánskými muškami". Některé nabídky máme stále, jiné akční jsou dočasné - zeptejte se nás na tuto výhodnou možnost.

To nejlepší z Nového Zélandu

Top