Cestování na míru

Jachting ve vodách Nového Zélandu

15 000 km dlouhé pobřeží s několika rozsáhlými bezpečnými zálivy v pozadí s úchvatnou novozélandskou přírodou je jeden z mála důvodů, proč je Nový Zéland tolik oblíbenou jachtařskou destinací. Každý rok si zde noví a nezkušení nadšenci plavby po moři spolu s již ostřílenými mořskými vlky vychutnávají krásy azurového moře, obdivují delfíny doprovázející jejich loď, sledují lachtany, jak se spokojeně slunní na pláži a sami si užívají nenucenou a přátelskou povahu Novozélanďanů.

Máme zkušenost s přípravou dovolených jak pro nováčky, tak pro profesionály. Pro zkušené jachtaře zabezpečíme všechny nezbytnosti nutné před samotným vyplutím, pomůžeme vybrat tu správnou oblast dle představ a nabídneme veškerý doplňkový servis. A pro ty začínající nebo ty, kteří by rádi strávili na lodi pouze část své dovolené, zajistíme kvalifikovanou posádku i s lodí.

Kam se po vyplutí vydáte, je jen na vás. Nový Zéland nabízí bezpočet možností pro všechny. Ideálními místy jsou bezpochyby hlavní jachtařské oblasti: Bay of Islands, Marlborough Sounds a Hauraki Gulf. Tyto malebné oblasti jsou ideálním místem kde začít předtím, než se vydáte na širé moře. Vydat se můžete i na jednu z nejznámějších vyhlídkových plaveb severně od Aucklandu směrem k Bay of Islands nebo oblasti okolo Kerikeri Inlet a Whangaroa Harbour.

V mnoha oblastech najdete kotviště s možností rybolovu a kde "můžete být sami".

Top