COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Cestovní kancelář True Travel Nový Zéland

Kdo jsme


Jsme nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnujeme soustavně, na plný úvazek.

Naše dvě „základny" jsou obě v centru novozélandského turismu - v horském městečku Glenorchy poblíž věhlasného Queenstown a v Te Anau, které je branou do NP Fiordland. Máme tak na dosah mnoho klíčových přírodních atrakcí, které sami často navštěvujeme, intenzivně cestujeme po obou ostrovech Nového Zélandu abychom stále mohli objevovat nové možnosti této podivuhodné země. Sami aktivně provozujeme hlavní aktivity, která Nový Zéland nabízí - horská turistika, vodní sporty, lyžování, jízda na kole a na koni, ochrana přírody.

Naším posláním je přinášet vám - zájemcům o Nový Zéland - ty nejlepší zážitky a služby. Naplno využíváme naše přednosti - aktivní život na Novém Zélandu a náš přirozený zájem o něj. Během let jsme nasbírali bohaté zkušenosti - pečovali jsme o široké spektrum cestovatelů.

O čem to s námi je?


Nový Zéland máme pod kůží. Protože máme Nový Zéland moc rádi, je pro nás věcí prestiže ukázat tuto krásnou zemi jak nejlépe lze ruku v ruce se zájmy našeho klienta. Jsme hrdí na to, že každým rokem můžeme přidat něco více a nad rámec očekávání. Spolehlivě zajistíme že za své peníze obdržíte nejen to co jste si objednali, ale skutečně NĚCO extra.

Vítáme konkurenci a soutěž - být nejlepší je pro nás výzvou, chceme být stále o krok napřed, přinášet našim klientům ty nejhezčí zážitky. Specializujeme se pouze na Nový Zéland - je to velice rozmanitá země a zaslouží si naši celoroční pozornost - a vy jako zákazníci tak získáváte stoprocentní servis.

Práce nás baví, prolíná se s našimi koníčky a zájmy, z čehož těžíte vy - naši klienti. Klademe důraz na co největší efektivitu zájezdu - když už jedete na druhý konec světa, tak si ho obvykle chcete užít jak jen to jde. A proto se vždy snažíme namíchat vhodný koktejl zážitků poznávání a odpočinku, ideálně pod taktovkou průvodce (jedná-li se o průvodcovaný zájezd). Průvodce skutečně je jako dirigent - můžete mít jakkoliv kvalitní noty, ale jen zkušený dirigent dokáže dobře rozehrát velký orchestr. Totéž platí pro zájezd - zkušený průvodce rozehraje program do zážitků, které předčí vaše veškerá očekávání. Jedete-li sólo, pak vám rádi připravíme podrobné noty (itinerář šitý na míru), takové, že se obejdete i bez dirigenta (ale i tak je to škoda - alespoň jeho částečnou přítomnost doporučujeme, předávání zážitků se do not bohužel nevejde...)

Co obnáší pojem "specialista na Nový Zéland” dle slovníku True Travel? Především to, že osobně známe celý Nový Zéland - každý kout, víme kde a jak vám zajistit nádherné zážitky. Alepsoň jeden z nás danou lokalitu navštívil, na místa se opakovaně vracíme. Samozřejmě musíme mít oči otevřené a vnímat informace ze všech oborů, které mají souvislost s Novým Zélandem. Našim krédem je předávat osobní zkušenosti, vcítit se do potřeb vás, cestovatelů a připravit tak pro vás tu nejhezčí možnou dovolenou.

Když jsme před lety začínali, nebyl na trhu v ČR nikdo s přímou specializací na Nový Zéland, jen pár zájezdů pro baťůžkáře. Dnes tato nádherná země láká nejednu cestovní kancelář, které se snaží v rámci trendu cestování do exotických destinací vysílat zájezdy také sem, což nás jen těší. Nový Zéland jsme poprvé navštívili jako individuální nadšení cestovatelé a stále si ho tak užíváme. A stejně ho chceme ukázat i našim klientům a podělit se o speciality, které jsme nasbírali jen díky bohatému dlouholetému aktivnímu životu na Novém Zélandu. A proto s námi zapomeňte na uniformní zájezdy, tam kde to lze se masové turistice cestovních kanceláří vyhneme.

Nezapomeňte, že v našich zájezdech jsou již hlavní aktivity započtené. Výsledná cena tedy není jen číslo pro porovnání...

Potřebujete "důkaz místo slibů”? Přečtěte si reference, které napsali naši bývalí klienti a také některé články, které jsme v průběhu let publikovali.
Bude nám ctí, rozhodnete-li se prožít si Nový Zéland ve stylu "opravdového cestování” - tedy ve stylu "True Travel”. Zaručujeme vzpomínky, které vám zůstanou na léta v paměti...

A co vám vzkazujeme prostřednictvím našeho motta? „Nechoď tam, kudy vede stezka... Místo toho jdi cestou necestou a zanech svou stopu."

Top