Cestovní kancelář True Travel

Kdo jsme

Jsme nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnujeme soustavně, na plný úvazek.

Naše „základny" jsou v ČR v Praze a Bílých Karpatech, na Novém Zélandu pak přímo v centru novozélandského turismu - v horském Queenstown a v Severním Walesu v hrabství Denbighshire, na hranici národního parku Snowdonia.

Máme tak na dosah mnoho klíčových přírodních atrakcí, které sami často navštěvujeme, intenzivně cestujeme abychom pro vás stále mohli objevovat nové možnosti. Sami aktivně provozujeme hlavní aktivity, která Nový Zéland nabízí - horská turistika, vodní sporty, lyžování, jízda na kole a na koni, ochrana přírody.

Naším posláním je přinášet vám - zájemcům o Nový Zéland - ty nejlepší zážitky a služby. Naplno využíváme naše přednosti - aktivní život na Novém Zélandu a náš přirozený zájem o něj. Během let jsme nasbírali bohaté zkušenosti - pečovali jsme o široké spektrum cestovatelů.

O čem to s námi je?

Všechny "naše" destinace máme pod kůží. A protože je máme moc rádi, je pro nás věcí prestiže ukázat všechny tyto krásné země jak nejlépe lze ruku v ruce se zájmy našeho klienta. Jsme hrdí na to, že každým rokem můžeme přidat něco více a nad rámec očekávání. S námi můžete zapomenout na uniformní zájezdy - tam kde to lze, se masové turistice cestovních kanceláří vyhneme. Spolehlivě zajistíme že za své peníze obdržíte nejen to co jste si objednali, ale skutečně NĚCO extra.

Potřebujete "důkaz místo slibů”? Přečtěte si reference, které napsali naši bývalí klienti a také některé články, které jsme v průběhu let publikovali.
Bude nám ctí, rozhodnete-li se prožít si svoji cestu ve stylu "opravdového cestování” - tedy ve stylu "True Travel”. Zaručujeme vzpomínky, které vám zůstanou na léta v paměti...

A co vám vzkazujeme prostřednictvím našeho motta? „Nechoď tam, kudy vede stezka... Místo toho jdi cestou necestou a zanech svou stopu."

Top