Cestování na míru

Dovolená na kole, cyklostezky Nového Zélandu

Nový Zéland je jednoznačně - a zejména v posledních letech - vyhledávanou cyklistickou destinací. Lokality, kterými máte na Novém Zélandu příležitost na kole projíždět, jsou unikátní nejen co do přírodních krás, ale často jsou to také historicky zajímavá místa. Některé cyklostezky vznikají v místech původních, dnes zrušených železničních tratí.

Mám zájem o cyklo cestování

Cyklozájezdy na míru

Jsme schopni připravit cyklocestu na míru, v požadované obtížnosti a zcela dle vašich fyzických možností. Cestou vás může doprovázet servisní vůz s řidičem/průvodcem, nebo můžete cestovat dle námi připraveného detailního itineráře s mapkami jednotlivých cyklotras. Ubytování opět rádi přizpůsobíme vašim požadavkům a představám – v basic kempech či vybavených motelech.

Naši průvodci mají platné kurzy první pomoci a celý tým se průběžně vzdělává nejen co do technických znalostí, ale také pro vás zjišťujeme nové cyklistické možnosti a trasy.

Aktivní dovolená s vybranými dny po cyklostezkách Nového Zélandu

Vložte do programu vaší dovolené na Novém Zélandu některou z cyklostezek. Věnujte v rámci dovolené jeden nebo více dnů projížďce na kole nádhernou novozélandskou krajinou Kola si můžete na místě půjčit.

Atraktivní cyklostezky dnes najdete na celém Novém Zélandu, od průkopnické Otago Central Rail Trail po nové cyklostezky na West Coast, na pokraji Fiordland nebo v Bay of Planty.

Top