Cestování na míru

Za golfem po Novém Zélandu

Golf je je jedním z dalších synonymů pro Nový Zéland. Hra je zde velmi populární, daleko více rozšířená a relativně kvalitní hřiště najdete i na těch nejpřekvapivějších a zapadlých místech země.

Golfové cesty na míru

Díky osobní návštěvě mnoha hřišť a naší příležitostné hře vám můžeme poradit a připravit komplexní golfový balíček s programem, ubytováním v blízkosti hřiště a všechny další související služby.

Golf & poznávací dovolená v jednom

Oblíbenou variantou je "putovní” golfové kombo, kdy během pobytu objedete 3-4 lokality, v každé strávíte třeba týden - a vyzkoušíte si tak maximum hřišť při současném poznávání Nového Zélandu.

Golf na Novém Zélandu

Ze čtyř miliónů obyvatel Nového Zélandu jich hraje golf téměř půl miliónu, je zde kolem 400 golfových hřišť - tedy nejvíce v přepočtu na obyvatele hned po Skotsku.

Průměrné poplatky za hru jsou opravdu přívětivé. Nabízí se hra na zcela obyčejných, ale obvykle velmi scénických a do unikátní přírody skvěle zasazených hřištích, nebo na druhé straně této škály můžete okusit greeny takových velikánů a pojmů ve světovém golfu jako jsou golfová hřiště Kauri Cliffs, Cape Kidnappers nebo The Hills.

Těžko prosazovat konkrétní region, špičková hřiště se vyskytují všude - Bay of Islands, Hawkes Bay, Queenstown.

Top