COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Zážitkový zájezd Grand New Zealand

zájezd Grand New Zealand 2012

Všem, kteří se rozhodují kam za dobrodružstvím a poznáním

V únoru 2012 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu s cestovní kanceláří True Travel na Nový Zéland. Ačkoliv už jsem toho procestovala opravdu hodně (cestování je jedna z mých největších zálib, navíc de facto soukromě) – kromě celé Evropy i několik zemí v Asii a USA, pořádně jsem nevěděla, co mě na těchto vzdálených ostrovech čeká. Ano, opravdu vzdálených. Cesta byla dlouhá a celkem úmorná, což je jediná a maličká piha na kráse celého zájezdu. Potom už přišly jen samé radosti. Na vlastní oči jsem viděla nepopsatelné krajinné scenérie (do té doby viděné maximálně ve filmu), pralesy a divoké řeky, gejzíry a vodopády, jezera a vysoké hory. To přímo vybízí k různým outdoorovým aktivitám, jako trekking, sjíždění divoké řeky na jet-boatu, projížďky na koni i po zálivech na člunech i na větší lodi s přespáním v zátoce pod nádhernou noční jižní oblohou nebo paragliding. K tomu ještě nás helikoptéra vynesla na ledovec nebo jsme se vznášeli v historickém letadle nad Severním ostrovem. Nový Zéland je nejenom o překrásné přírodě, navštívili jsme také několik starobylých koloniálních měst, viděli vystoupení Maorů a zúčastnili se festivalu Art Deco se stovkami automobilových veteránů, kdy celé město bylo vyzdobeno a i lidé byli oblečeni v tomto stylu. To všechno se ale musí vidět a prožít, slova to těžko vyjádří.

Jak byste si to ale všechno mohli užít, kdyby nebyli okolo vás skvělí lidé? Ačkoli každý byl z jiného koutu Česka, okamžitě se z cizích lidí, kteří přijeli na zájezd, vytvořila parta kamarádů, s kterými jsem v kontaktu dodnes.

A nakonec je potřeba vyzdvihnout skvělou organizaci celého zájezdu. Po celou dobu je o vás perfektně postaráno, všechno je připraveno pro váš pobyt a vy si jen užíváte všechno to, co jsem zmínila výše. Náš průvodce Martin měl na každý den připravený program. A jaký – každý den jsme viděli nové a nové věci a i když my jsme už nemohli únavou, on byl k neutahání. Bylo vidět, jaké má výborné zkušenosti a znalosti o Zélandu. O všem, co jsme viděli, dokázal zajímavě vyprávět a zavedl nás i na místa, která běžný turista objede bez zastavení, protože o nich ani neví.

Návrat do české reality jsem musela ještě hodně dlouho rozdýchávat a urovnávat zážitky z pobytu na Novém Zélandu.

Ještě jednou bych chtěla vyjádřit díky kanceláři True Travel a jejímu průvodci Martinovi, kteří mi připravili nezapomenutelné zážitky a vy ostatní, kteří byste rádi poznali Nový Zéland a nevíte, komu se svěřit – neváhejte ani vteřinu, tady jste skutečně na správné adrese.

Margita Bučková

zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012zájezd Grand New Zealand 2012
Top