Reference

Klienti CK Marco Polo na klíč po Novém Zélandu

V lednu se uskutečnil zájezd šitý na míru individuální skupině 5 osob, byl na objednávku jednoho z našich stálých partnerů, CK Marco Polo.

Itinerář připravovala Vlaďka, průvodcoval Martin a zde je milá reference.

Už jsme něco procestovali, ale to co nám připravila Vlaďka Kennett na lednové 3 týdenní cestě po Novém Zélandu, bylo zcela mimořádné.
Abychom alespoň z části poznali vzdálenou zem, připravila nám perfektní itinerář  se zajištěním celého pobytu a se spoustou zajímavostí - od návštěvy turisticky zajímavých míst, přírodních rezervací, seznámení s maorskou kulturou, novozélandskou florou i faunou, návštěvou vinných sklepů, pěších výletů na nádherná místa / mimo jiné termální gejzíry, vulkány, zrcadlové jezero, hory jižního ostrova /, lety helikoptérou, jízdu kaňonem ve tryskovém člunu, jízdou po divoké řece na raftu, pozorování velryb a delfínů a mnoho dalších - vše bez jediného problému.
Za zmínku stojí i perfektní ubytování v motelech, kde lze po vykoupání v bazénku / dvakrát i teplém / připravit BBQ, odpočinout po namáhavém dni a ráno si připravit vydatnou snídani ve velmi dobře vybavených kuchyňských koutech.
Poděkování patří i Martinovi, který se nám roli perfektního průvodce a výborného šoféra / najeli jsme za tři týdny přes 4.800 km / věnoval víc jak 12 hodin denně.

Moc a moc děkují manželé Sejkorovi a Siručkovi z Jablonce n/Nis

Co o nás říkáte vy...

Top