Reference

Výherci zájezdu souteže se Snickers na Nový Zéland

 1. Zcela náhodou a neplánovane vrženi přes půl světa, ale s jistotou a profesionalitou zachyceni Martinem Slívou na letišti v Christchurch, jsme se spolu s manželkou Jitkou vydali na čtrnáctidenní cestu po Novém Zélandu.
  Již první večer v motelu, ac 22 000 km vzdáleném od pálavských kopcu, pripomínal posezení ve vinném sklepe nekde na Podluží. Martinem zakoupené trílitrové výborné novozélandské víno bylo témer vypito, což Martin ráno komentoval slovy: „Já zapomnel, že jste z Moravy."
  A to byl teprve zacátek. Tím nechci ríct, že se všechny vecery nesly v podobném duchu, ale každý další a hlavne každý další den byl stejne skvelý a nabitý zážitky. Nebudu tady vyjmenovávat a popisovat veškeré aktivity, které jsme absolvovali,( samozrejme všechny zajištené a domluvené Martinem a jeho ženou Vladkou) a že jich bylo: koupání s delfíny, bungy jumping z Kawarau Bridge, jízda jetboatem po rece Wilkin River, vyhlídkový let nad Jižními Alpami a túra údolím Siberia Valey, výstup na ledovec Glacier Fox, parasailing nad jezerem Taupo a v neposlední rade úcast na maorské hostine.
  Celý pobyt a cesta probehla bez sebemenšího problému a i ten povestný sv. Petr a jeho pocasí nám prálo. Snad jen pri výletu do Milford Sound jsme porádne zmokli, ale déšt do té oblasti vlastne neodmyslitelne patrí.
  Tato zeme se nedá poznat za dva týdny, bylo by potreba desetkrát více casu, ale se znalostmi a láskou, která k tomuto kusu naší planety Martina a Vladku váže, nám tento cas nahradili.
  Kdybychom znovu meli v Praze nasednout do letadla mírícího do Zeme dlouhého bílého oblaku, nejprve bych vytocil jejich queenstownské telefonní císlo, abych mel jistotu, že i další návšteva v této nádherné zemi probehne bez jediné chybicky."

  S podekováním Jitka a Vítezslav Šípkovi, Brno

  Cestu podnikli v doprovodu Martina a Vladky Kennett z CK True Travel v lednu.

  Naše poznámka: Jitka a Víta vyhráli soutež se se Snickers o 14denní zájezd na Nový Zéland. Ten jsme pripravovali jménem CK Adventura, která byla jeho oficiálním poradatelem a tímto jí dekujeme za duveru.
  Vladka & Martin

Co o nás říkáte vy...

Top