Reference

Poznávací zájezd Grand New Zéland manželé Šrámkovi

Na únor jsme znovu připravili exkluzivní třítýdenní zájezd na Nový Zéland. Zde jsou reference našich klientů.

S odstupem času při pohledu na fota si stále více uvědomuji jak to byla velmi vydařená dovolená se spoustou zážitků a k tomu nejvíce přispěl průvodce svými informacemi, radami a doporučením co vidět, na co si dát pozor. Pro mě osobně to byla nejlepší dovolená z hlediska poznání, optimální velikosti kolektivu, způsobu organizace, dopravy a vůbec prostě fajn. Dík za to Tobě i Vlaďce. Ahoj, za rodinu Holešovských Mira

Reference pro ředitele CK Adventura

Dva účastníci si náš zájezd zakoupili u CK Advetura, která ho prodává pod názvem "Nový Zéland de Luxe". Po návratu napsali do Adventury:

Vážený pane řediteli,

v únoru jsme se účastnili zájezdu „Nový Zéland de Luxe". Ve třech týdnech oba ostrovy pod drobnohledem, programem nabitým akcemi, nádhernou přírodou a v neposlední řadě i poznáním, tak jak to sliboval katalog zájezdů cestovní kanceláře Adventura.

Velké poděkování však patří našemu skvělému průvodci Martinovi Slívovi, který nás po celou dobu provázel, věnoval nám všechen svůj čas, poskytoval nám bohaté komentáře, staral se o to, abychom prožili perfektní dovolenou s neuvěřitelným množstvím poznatků, hlavně o místní fauně a floře. Provedl nás tím nejzajímavějším od Národního parku Mt.Cook přes nádherný Národní park Fiorland, adrenalinový Queenstown, celým jižním ostrovem až po Auckland na ostrově severním. Na zpestření programu byl připraven skvělý den na motorových člunech, kde jsme navštívili mušlí farmu a na večeři jsme měli proslulé mušle Green Lips, dále nezapomenutelný festival Art Deco v Napier a večer maorské kultury v Rotorua.

I když program zájezdu byl náročný a nabitý z důvodu přesunů, dokázal ho jeho tvůrce vhodně proložit kratšími, nebo delšími pěšími túrami a výlety s nádhernými výhledy na hory a krajinu, možnostmi leteckých výletů, nebo se postarat i o příjemný odpočinek při ochutnávkách zélandských vín a dalších výrobků místních farem, nebo společně trávených večerech u grilování.

Velmi kladně je třeba také hodnotit ubytování ve skvěle vybraných ubytovacích zařízeních, hlavně v motelech, které poskytují velice dobře vybavené, čisté a opravdu prostorné apartmány.

Na závěr chceme ještě jednou zdůraznit poděkování Martinovi a Vlaďce  a zájezd všem vřele doporučujeme. Jsou to krásné tři týdny, které utečou jako jeden den a Vám se nechce domů.

S pozdravem Luba a Jožo Šrámkovi

Co o nás říkáte vy...

Top