Reference

Náš pilotní zájezd, únorový NEW ZEALAND

Náš pilotní zájezd, únorový NEW ZEALAND, se opět vydařil a my tímto děkujeme za milou referenci manželům Mítkovým:

Dobrý den Vlaďko,

Konečně se dostávám k tomu, abych Vám napsal a poděkoval za krásnou dovolenou na Novém Zélandě a následné i Fiji. Přiznám se, že jsme měli obavy, jak prožijeme tak dlouhou dobu na cestách,ale proběhlo to naprosto perfektně, bez jakýchkoliv problémů a s tak bohatým programem, že jsme se za ten měsíc neměli vůbec čas nudit. Krásných zážitků bylo tolik, že si je mnohdy uvědomujeme až teď, při třídění fotografií. Nový Zéland je skutečně krásná země a Vy jste nám ukázali asi to nejkrásnější: hory, ledovce, jezera, vodopády, pralesy, festival Art Deco atd., atd. Skutečně nádhera a mohu říct, že i když jsme procestovali mnoho zemí ve většině světadílů,byla tato dovolená nejhezčí.
Takto dovolenou hodnotíme před svými přáteli a známými a souhlasíme s tím,abyste je využili i jako referenci k tomuto zájezdu.

Škoda jen, že jsme neměli možnost osobně poděkovat Vlaďce..

Krátké hodnocení k Fiji:
Organizačně vše proběhlo v pořádku. Resort je ideální pro relax a skalní potápěče a milovníky šnorchlování, bohužel problém je s plaváním v moři. Celý resort je  totiž obklopen (krásnými)korály s množstvím (krásných) ryb ,které ale dopoledne nebyli dostupné z důvodu odlivu a nízké hladiny vody, odpoledne pak byly problémy s velkými vlnami. Přesto se nám pobyt velmi líbil.

Ještě jednou Vám děkujeme za krásnou dovolenou a přejeme hodně úspěchů v pracovním i osobním životě.

S pozdravem

Renata + Jiří Mítkovi

Poznámka: na Fidži je obecně "problém" s odlivem. Rozdíl hladin je značný, a proto za plného odlivu bohužel obvykle nelze plavat přímo u pláže. Pro dané období tu je bazén, případně možnost šnorchlovat dále na moři.
Tým True Travel

Co o nás říkáte vy...

Top