COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


To nejlepší z Nového Zélandu pro CK True Travel a CK Adventura

zájezd na Nový Zéland

Dobrý den do Adventury.

Před 36hodinami jsem se vrátila z Vámi organizovaného zájezdu "To nejlepší z Nového Zélandu". chtěla bych touto cestou poděkovat nejen Vám, Adventuře, ale hlavně Vaší spolupracující True Travel Ltd.

Začátek cesty nebyl uplně štastný. Informace podané Adventurou ohledně letenek a letů nebyly rozhodně dostačující pro většinu členů skupiny nehovořících anglicky a tak po poněkud nedobře zoragnizované cestě a přestupy na letištích jsme 28/11 doletěli na NZ, do Christchurch.

Tam ale došlo k naprostému a skvělému obratu - na letišti nás vyzvedla Vlaďka Kennett a od té chvíle jsem prožila naprosto fantastickou dovolenou. Superlativy většinou běžně nepoužívám, ale v případě průvodcování Vlaďky jsou naprosto na místě a ještě ne uplně vystihující její skvělou práci a služby, které nám během našeho cestování poskytovala. Volba True travel a Vlaďky byla a je rozhodně Vaší skvělou volbou a myslím, že Adventura tímto získala něco a někoho zcela výjimečného. Sama pracuji v oboru s výraznými nároky klientů na služby a jejich "doprovázení a provedení k cíli", i proto si opravdu velmi vážím a cením toho, co nám Vlaďka poskytovala.

Bylo to nejen naprosto skvělé vyřízení ubytování, pomoc se zajištěním stravování, skvělé řidičské umění,ale hlavně skvělé informace o životě na NZ, přírodě, obyvatelích. její absolutní trpělivost a snaha zodpovědět naše dotazy byla ohromující.

Chci tedy poděkovat touto cestou za skvělou dovolenou s báječnou průvodkyní Vlaďkou a Adventuře přeji nejen mnoho dalších spokojených klientů, ale i takto skvělé spolupracovníky. Klobouk dolů před skvělým průvodcováním Vlaďky!

Ještě jednou děkuji a již se těším na další zážitky při cestování s Vámi.

Gábina Dostálová

zájezd na Nový Zéland
Top