Reference

Manažer centrály firmy Bramac na Novém Zélandu

Na základě předchozího doporučení jsme zařizovali individuální pobyt - zájezd na Nový Zéland pro rakouskou čtyřčlennou výpravu pod vedením Ingo Wedama (manažer rakouské centrály firmy Bramac) - kompletní itinerář od příletu do Christchurch po odlet z Auckland. Součástí byl přesný časový rozvrh, výběr aktivit, rezervace všech služeb - aut, ubytování, aktivit.

Český překlad níže

Hi Vladka! Hi Martin,
Our trip was extreme, extraordinary, fascinating, unique, expensive, and it fully met our expectations !! Thank you so much for your contributions, everything worked very well, everything was prepared and ready wherever we arrived.
Regarding the itinerary: We consider everything having been scheduled to the max. The itinerary did not show any weaknesses.
Just in short:
The Whale watching in Kaikoura could have had better weather ( There was no sun and blue sky, but we saw 2 whales !! ) accomodation was a bit too poor.
After that we had heavy rain all the way down to Wanaka. I could not join my friends at the Frogz Have More Fun, as i seriously injured my ankles by slipping on the wet deck on the whale watching boat. My friends told me it was only "average fun" for considerable money ( Maybe they only wanted me not to feel too bad because of my bad ankles ?! )
Jet Boat was extremly good experience ( also super programme besides the really thrilling jetboating ) Very advisable !!
We were also lucky with the Heli flight. Fantastic weather, perfect views of mountains, waterfalls, Milford sound, 2landings, 1close to a mountain lake above the 400m high waterfall. Great experience!!
Big final was the undergound rafting. That was again a great experience. Not so easy anymore with my injured ankles, but I did not want to miss it although the guide was not happy to hear that my feet were not in best condition, as the caves are very slippery and partially narrow. They did lots of funny things with us ( 37 m Abseiling, jumping down into the water in the dark, rushing down on a rope, climbing up Waterfalls-wow this was at the max of my abilities --but I made it ! )
All in all a perfect week in New Zealand. Of course it would have been better to spend more time in New Zealand, but in our case it was perfect timing.

Thank you very much again for your perfect preparation of the trip and all the best for your personal future in NZ.

Best regards
Ingo

Ahoj Vlaďko, Martine,
naše dovolená byla extrémní, výjimečná, fascinující, unikátní, drahá a zcela splnila naše očekávání!! Moc vám děkujeme za vaši přípravu, všechno skvěle fungovalo a všude kamkoliv jsme přijeli o nás věděli a čekali připraveni.
Ohledně itineráře: všechno bylo načasováno tak jak má být, všude jsme dorazili přesně dle itineráře. Na itineráři jsme nenašli žádné slabé místo.
Jen v krátkosti:
Během pozorování velryb mohlo být lepší počasí (bylo zamračeno, bez modré oblohy, ale viděli jsme dvě velryby!), ubytování bylo trochu jednodušší.
Po cestě do Wanaka bylo deštivo, ve Wanaka jsem nemohl absolvovat Frogz Have More Fun, vzhledem ke zranění kotníku, které jsem si přivodil při pozorování velryb na kluzké palubě. Kamarádi mi řekli, že to byla “průměrná zábava” za významné peníze (ale možná mě chtěli jen ušetřit zklamání, když jsem to s nimi nemohl absolvovat)
Plavba jet boatem po řece byla velice mimořádným zážitkem (také perfektní program doprovázející plavbu) Můžeme jen vřele doporučit!!
Let vrtulníkem se také velice vyvedl. Skvělé počasí, úžasné výhledy na hory, vodopády a Milford Sound, měli jsme dvě přistání, jedno v blízkosti vysokohorského plesa nad 400m hlubokým vodopádem. Skvělý zážitek!!
Velké finále bylp slanění do jeskyní a plavba po punkevní říčce - to byl další báječný zážitek. Pro mě se zraněným kotníkem to nebylo lehké, ale nechtěl jsem to minout, přestože náš průvodce nebyl ze mě nadšený, jelikož jeskyně jsou místy úzké a kluzké. Dělali s námi psí kusy – například slanění do 37m hluboké jeskyně, skoky do vody po tmě, slaňování po laně, výstup vodopádem, wow, to bylo na pokraji mých schopností, ale zvládnul jsem to!)
Všeho všudy to byl skvělý týden na Novém Zélandě. Samozřejmě by to chtělo více času, ale v našem případě to bylo skvěle naplánováno a náš čas byl maximálně využit k naší spokojenosti.
Ještě jednou vám velice děkuji za perfektní přípravu naší dovolené a přeji vám ať vám vyjdou všechny vaše plány.

Srdečně zdraví
Ingo

Co o nás říkáte vy...

Top