COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Trekování po Novém Zélandu a nejen to

maori-show-novy-zeland-individualni-cestovani_1000x664[1]

Nový Zéland od severu k jihu

Všechny okolnosti se na nás usmály (čas, finance, je s kým jet...) a nejdelší dovolená v dosavadní  historii nás obou nabrala reálné rozměry. Při plánování cesty jsme na internetu objevili kontakt na Vlaďku Kennett a True Travel. Vlaďka nám pomohla najít optimální letenky za výhodnou cenu a hlavně nám pomohla s itinerářem a klíčovými službami, abychom za 6 týdnů zvládli to nejlepší z Nového Zélandu od severu k jihu.

Díky jejímu servisu na nás v Aucklandu a postupně také v Picton a v Queenstown čekala kvalitní a téměř nová auta z půjčovny, veškerá ubytování  měla velmi dobrou úroveň. Nejlepší ubytování bylo právě u Vlaďky v Glenorchy - www.precipicecreek.co.nz - kde jsme si mohli v krásném apartmánu s výhledem na západ slunce nad horami a jezerem Wakatipu popovídat s Vlaďkou o životě na Novém Zélandu.

Největší dík ale patří Vlaďce za to, že nás přesvědčila využít „zážitkové aktivity". Vlaďka pro nás zajistila představení tradiční maorské kultury, jízdu tryskovým člunem po řece Dart, jízdu na koních v Glenorchy, přelet vrtulníkem z Queenstown na Milford Sound a noc na lodi v Milford Sound. Kde jinde než na Novém Zélandu lze během jednoho vyhlídkového letu za dostupnou cenu přeletět ledovce, deštné lesy, dramatické mořské pobřeží a fjordy? Pozdní odpoledne a noc v Milford sound na lodi, kdy stovky turistů opustí toto překrásné místo, byly perlou našeho pobytu a skvělým zakončením několikadenního chození v horách. Bez toho by byl Milford Trek polovičním zážitkem.

Při cestě zpět jsme využili možnost tzv. stop-over a strávili téměř dva celé dny v Hong-Kongu. Všem cestovatelům tuto variantu vřele doporučujeme, nejen že bez výrazných nákladů poznáte jinou kulturu a vibrující metropoli, ale dlouhá cesta se rozdělí na dvě poloviny a tělo se lépe adaptuje na časovou změnu.

Vlaďko, děkujeme a těšíme se na návštěvu Tebe a Richarda v Česku. Pro návštěvníky stránek True Travel připojujeme pár fotek.

Pavel a Václav

(osobní reference rádi poskytneme na čísle 739063454)

Terej, Nový Zéland - individuální cestováníHokianga, Nový Zéland - individuální cestováníNinety Mile Beach, Nový Zéland - individuální cestováníBay of Islands, Nový Zéland - individuální cestováníAuckland, Nový Zéland - individuální cestováníCoromandel, Nový Zéland - individuální cestováníCathedral Cove, Nový Zéland - individuální cestováníMaori show, Nový Zéland - individuální cestováníWaiotapu, Nový Zéland - individuální cestováníKaikoura, Nový Zéland - individuální cestováníMalborough, Nový Zéland - individuální cestováníLake Rotoiti, Nový Zéland - individuální cestováníPancake Rocks, Nový Zéland - individuální cestováníLake Wanaka, Nový Zéland - individuální cestováníPohled z Precipice Creek - Vlaďky B&B, Nový ZélandKea, Nový Zéland - individuální cestováníOvernight Cruise, Milford Sound, Nový ZélandMitre Peak, Milford Sound, Nový ZélandNugget Point, Nový Zéland - individuální cestováníChurch of the Good Shepherd - Lake Tekapo, Nový Zéland
Top