Reference

Manželé Kubánkovi na Novém Zélandu

Navštívit Nový Zéland není vzhledem k jeho odlehlosti pro Evropana až tak běžnou záležitostí. Za rozhodnutí prohlédnout si tuto ostrovní zemi zblízka vděčím mé dceři Lence, která věrna své trochu dobrodružné povaze a toulavým botám, se na podzim vydala na tyto dva ostrovy na dobu jednoho roku s pracovně-turistickým vízem v kapse.
Nebylo by špatné jet se za ní podívat - řekli jsme si s mojí ženou - a hned po dceřině odjezdu jsem začal připravovat cestu.
Po zakoupení letenek jsem navázal kontakt s paní Vlaďkou Kennett, zakladatelkou a majitelkou cestovní kanceláře True Travel. Jí patří dík za perfektně připravenou cestu. Elektronickou poštou jsme si vyměňovali náměty a nápady, co by se za čistých 18 dní pobytu na Novém Zélandu dalo vidět a také časově zvládnout. Je nutné říci, že Vlaďka Kennett žije na Novém Zélandu již několik let, má velké a bohaté zkušenosti s přípravou podobných cest a využívá výbornou znalost této země.
Sestavila pro cestu podrobný itinerář členěný po dnech s podrobným popisem všeho, co je možné vidět, s místy ubytování a všemi domluvenými aktivitami, na kterých jsme se dohodli.
K tomu přiložila vouchery na ubytování, na půjčení auta na severním i jižním ostrově, na trajekt mezi oběma ostrovy a také letenku na z koncového místa naší cesty Queenstownu na jižním ostrově zpět na sever do Aucklandu na letadlo domů do České republiky. Vše jsem pohodlně zaplatil převodem ze svého účtu na účet cestovní kanceláře True Travel u ČSOB a v české měně.
Vlastní cesta pak proběhla v naprosté pohodě a i moje žena, která není zrovna milovníkem cestování v autě, nijak nevnímala, že jsme ve dvou luxusních japonských autech Toyota ujeli dohromady 3000 km. Při kráse přírody Nového Zélandu, kde není hluchého místa, kde by se nebylo na co dívat, to bylo jako nic.
Ještě jednou, paní Vlaďko - Velké Díky za krásnou dovolenou a za krásné zážitky.

Ing. Zdeněk Kubánek
PERFO LINEA a.s.

Co o nás říkáte vy...

Top