Reference

Manželé Skořepovi, Nový Zéland na zakázku, putování v březnu

Už je to více než 2 měsíce co jsme se vrátili z úžasné dovolené. Strávili jsme na Novém Zélandu téměř měsíc a byl to měsíc nezapomenutelný.
Odjížděli jsme na druhý konec světa s pocity částečné nedůvěry jestli vše bude tak jak je naplánováno. Bylo to poprvé kdy jsme odjeli do takové dálky bez průvodce a v podstatě bylo vše na nás. Angličtina není naše silná stránka, o to byl náš výlet dobrodružnější...
První křest ohněm jsme zažili při přebírání najatého auta na letišti v Auclandu, kdy žena u přepážky neměla příliž velkou snahu pochopit naše otázky a její neustálé opakování slůvka "sorry" nám naznačovalo, že nám ani nechce rozumět, ale i s tím jsem se rychle srovnali.

Dále už šlo vše jak bylo naplánováno, při hledání motelů a hotelů jsme vždy dojeli kam jsme měli bez problémů a vše co bylo na naší cestě zajímavého (a bylo toho opravdu hodně) jsme navštívili. Pouze velryby na nás nečekaly a zmizely v oceánu. Viděli jsme opravdu kouzelná místa a zažili spoutu nádherných chvil. Procestovali jsme oba ostrovy a musíme říct, že každý je jiný. Pokud bychom si měli vybrat kde žít, vyhrál by tuto volbu určitě Jižní ostrov a vůbec se nedivíme paní Vlaďce, že si vybrala pro svůj domov to "nejkrásnější místo na Novém Zélandu" - Glenorchy.

Chtěli bychom s manželem ještě jednou poděkovat Vlaďce Kennett a CK True Travel Ltd za její profesionální práci, která neměla chybu. A každému, kdo by rád navštívil Nový Zéland chci říct - nebojte se určitě to bude tak, jak budete mít naplánováno. My sami doufáme, že se na Ostrovy Pána prstenů brzy vrátíme a určitě se obrátíme znovu na True Travel Ltd. Ještě jednou moc děkujeme,

Zuzana a Daniel Skořepovi

Co o nás říkáte vy...

Top