Reference

Poznávací zájezd Grand New Zealand manžele Zelenkovi a Fejtovi

V lednu a únoru se poprvé jely dva zájezdy z naší "domácí kuchyně" - tedy kompletně v režii a přípravě CK True Travel. Hned první reakce našich klientů (v tomto případě na GRAND NEW ZEALAND)  byla příjemná, jak se můžete dočíst níže. Příprava zájezdu (stejně jako zmiňovaný studijní pobyt) se realizovaly pod taktovkou Vlaďky, průvodcem byl Martin.

Podívat se na Nový Zéland byl náš sen. Jen jsme nemohli najít tu správnou CK, která by splňovala naše představy. Až náhodou syn, který se chystal studovat AJ na Novém Zélandu našel na internetu True Travel Ltd.. Nabídka studia AJ se mu líbila a tak odjel na Nový Zéland.
A tak i my jsme na jejich stránkách našli poznávací zájezd na 3 týdny, který nás zaujal.
Musím přiznat, že před odletem jsme strach trochu měli. Letět na druhý konec světa s neznámou CK!?
Ale ihned po příletu nás obavy okamžitě opustily a nastoupil pocit nadšení.
Díky Martinovi Slívovi, který byl našim průvodcem, řidičem a skvělým společníkem se stal každý den nezapomenutelným.
Za 3 týdny jsme projeli jak jižní, tak severní ostrov Nového Zélandu. Viděli spoustu zajímavých míst ( hory, jezera, ledovce, vodopády, termální gejzíry, vulkány ), navštívili vinice a  okusili výborná vína,  poznali jsme maorskou kulturu, pozorovali velryby a  stáli kousek od lachtanů, létali jsme helikoptérou, pluli lodí, jezdili tryskovým člunem a  také jeli vlakem napříč Jižním ostrovem  a  mnoho a mnoho dalšího.
I ubytování v motelech bylo opravdu výborné. Nejen že motely byly vybaveny kuchyň. koutem, kde  bylo možné si připravit jídlo, ale v každém motelu byla také pračka a sušička na prádlo.

Co dodat na závěr?  Kdo chce prožít něco mimořádného a chce zažít dovolenou snů, tak: „ JEĎTE NA NOVÝ ZÉLAND s CK True Travel."
Martine, moc Ti děkují   

Zelenkovi a Fejtovi
účastníci zájezdu - únor

Co o nás říkáte vy...

Top