Reference

Combo Travel po Novém Zélandu, Vánoce a Nový Rok

Pro svoji vysněnou cestu na Nový Zéland jsme dlouho rozmýšleli, zda využít služeb některé z cestovních kanceláří nebo zda (jako obvykle) vyrazit po vlastní ose a připravit si celý zájezd sami. Od začátku nás lákala spíše druhá možnost, protože máme rádi volnost a flexibilitu v programu.

Zakoupil jsem proto průvodce a i s pomocí internetu začal naši více než třítýdenní cestu po Novém Zélandu plánovat. Po několika strávených hodinách u počítače jsem ale zjistil, že jsem stále na začátku, že jednoduše nevím, co si z tolika atrakcí na obou ostrovech vybrat. V tu chvíli jsem shodou okolností narazil na stránky True Travel, kde jsem našel přesně to, co jsem hledal: odbornou pomoc s itinerářem, průvodcování na počátek pobytu i zajištění všech technických záležitostí spojených s pobytem (ubytování, přelety, auto apod.).

Vladka Kennett hned od prvního kontaktu vystupovala velice profesionálně a spolehlivě. Bez problémů pochopila naše zadání a celkem rychle jsme se proto shodli na finálním itineráři naší cesty, který nám byl ušitý přímo na míru. A to včetně některých našich speciálních přání, jako např. návštěva vinných sklípků.
Zpětně oceňujeme i rozhodnutí využití služeb Vlaďky pro průvodcování na několik prvních dnů našeho pobytu. Pro seznámení s touto krásnou zemí a pochopení všech zdejších specifik to byla z naší strany velmi výhodná investice. Vlaďka prokázala své dokonalé znalosti o Novém Zélandu a zároveň jako Češka chápala i naše všetečné otázky. Navíc s ní byla i legrace :)
Prožili jsme na Novém Zélandu krásnou dovolenou, určitě nejrozmanitější a nejzajímavější doposud. Velké poděkování za to patří i True Travel a konkrétně Vlaďce za zprostředkování tohoto zážitku, na který budeme vzpomínat jen v dobrém.

Manželé Jirovských a Bubeníčkovi, Neratovice

Co o nás říkáte vy...

Top