Reference

Jižním ostrovem podle itineráře na míru, Nový Zéland

Milá reference od našich klientů - mladého páru, který chtěl procestovat Jižní ostrov a nenechat nic náhodě. Navštívili ho v únoru. Jen nás mrzí, že letos bylo léto velice netradiční a počasí jim zabránilo v absolvování některých aktivit. Snad se příští rok léto zachová tak jak se sluší a patří :-)

Dobrý den,

posíláme Vám moc pozdravů z mrazivých Čech.

Dovolená na NZ se nám velmi líbila a musíme ocenit Vámi skvěle připravený itinerář. Výběr míst i aktivit byl podle našich představ a ocenili jsme vždy více možností, ze kterých jsme si mohli vybrat podle naší aktuální kondice i počasí.

I ubytování bylo super – nejvíce musíme ocenit kvalitu a vstřícnost v Kaikoura.

Bohužel nám nevyšlo moc počasí. V den příjezdu a následující den byla mlha a pršelo, takže výlet se nekonal. Byli jsme rádi, že alespoň na kajaky bylo občas sluníčko, i když hodně foukalo (což bylo docela napínavé, protože v případě protivětru v Bay by nebylo možné dopádlovat zpět. Naštěstí nám nakonec vítr přál, což potěšilo i Neila, který nás netrpělivě očekával na břehu).

Předposlední den jsme se zrelaxovali v Hanmer Springs. Bazény i vodní atrakce byly moc fajn a i městečko působilo moc příjemně.

Martine, děkujeme Vám ještě jednou za přípravu naší dovolené. Doufáme, že příští rok navštívíme Severní ostrov NZ. Pokud to vyjde, rádi se na Vás zase obrátíme.

Mějte se hezky a přejeme Vám spoustu spokojených klientů.

S pozdravem,

Lenka a Pavel

Co o nás říkáte vy...

Top