Reference

Manželé Novákovi po obou ostrovech Nového Zélandu

Tři neděle strávené v říjnu na Novém Zélandu  pro nás byly pohádkou. Tuhle "pohádku" pro nás dle našich náročných představ zrežírovala Vlaďka Kennett, spolumajitelka cestovní kanceláře True Travel. Chtěli jsme si udělat nejen ucelenou představu o překrásné přírodě Nového Zélandu, ale chtěli jsme i zapracovat na své fyzické kondici a alespoň něco se dozvědět o životě původních obyvatel Maorů.

Zajištění letenek, plavebních lístků, ubytování (na 17 místech), rezervace vstupů na většinu novozélandských atrakcí (Milford Trek, večer s Maory, plavba s pozorováním velryb, jízda po řece v tryskovém člunu jetboatu...), zajištění půjčování a vracení aut - to všechno na sebe převzala Vlaďka a její True Travel. Když k tomu ještě připočtu okamžité řešení dvou vzniklých problémů, které způsobila příroda během našeho pobytu, je mi jasné, kdo má největší podíl na naší krásné a bezproblémové dovolené. Uvědomil jsem si to až nyní, když už jsme opět v Čechách a vyměnili jsme večerní televizní sledování fantastických tvrdých, ale férových soubojů novozélandských ragbistů "All black", za české neseriózní a trapné souboje našich politiků.

Jsem moc rád, že jsem osobně poznal Vlaďku, která na Novém Zélandu nejen žije, ale i tuto zemi perfektně při svém cestování poznala a své rozsáhlé znalosti využívá pro zabezpečení a spokojenost nás čecháčků, kteří se rozhodli navštívit protinožce. Ještě jednou Vlaďce a její CK za profesionálně odvedenou práci moc děkuji a všem, kteří se rozhodnou nás následovat vzkazuji - nebudete litovat.

Honza a Sváťa Novákovi - Boží Dar

Co o nás říkáte vy...

Top