Reference

Mistři světa v lovu ryb na mušku na Novém Zélandu

Na podzim jsme byli osloveni trenérem rybářské reprezentace panem Musilem. Potřeboval najít někoho kdo zajistí zázemí, zná zdejší vody a pomůže se předem připravit na tak důležitou soutěž. Petr Škarka se skvěle ujal své rybářské části a je nám potěšením, že také on pomohl týmu k skvělému výsledku. Samozřejmě jsme zajišťovali související služby - ubytování, auta, atd...

Poděkování od zástupce reprezentačního týmu určené pro Petra Škarku a CK True Travel :

Mistrovství světa v muškaření březen 2008 - Rotorua - Nový Zéland

Petr Škarka - externí rybářský průvodce CK True Travel Martina Slívy a Vlaďky Slívové a zároveň smluvený rybářský průvodce a pomocník českého reprezentačního muškařského týmu pro MS 2008 na Novém Zélandu.

Petrovi Škarkovi a CK True Travel patří obrovské uznání a poděkování za perfektní přípravu veškerých potřebných záležitostí pro klidnou přípravu reprezentačního družstva před samotným muškařským šampionátem. Zajištění ubytování, pronájem automobilů včetně GPS, načasování, osobní starost o spokojenost klientů a perfektní řešení všech potřebných záležitostí je asi naprostou samozřejmostí nejenom pro samotnou CK True Travel, ale také určitě pro jejich pomocníka a rybářského průvodce Petra Škarku. Jeho pomoc při výběru tréninkových lokalit mimo závodní úseky, znalost „terénu" a místních poměrů pomohla celému českému týmu k naprosto klidnému průběhu přípravy. Nikdo z nás nemusel ztrácet tolik potřebný čas vytipováním a
vyhledáváním tréninkových lokalit. Vše bylo naprosto přesně připraveno, tréninková místa nahrána dopředu již před naším příletem do GPS.

To vše nemalou měrou nakonec pomohlo celému týmu k historicky nejcennějšímu úspěchu, a to zisku titulu mistrů světa v soutěži družstev před domácími Novozélanďany a třetím týmem Francie. Titul mistra světa v muškaření jsme získali i v soutěži jednotlivců, kdy zvítězil Martin Drož před závodníkem z Francie a vynikající úspěch celého týmu podtrhl svým třetím místem několikanásobný medailista z MS Tomáš Starýchfojtů. Ani umístění ostatních členů týmu nebylo vůbec špatné, kdy z 99 závodníků a  20. zemí celého světa se naši kluci umístili na vynikajících místech. 9. Tomáš Adam, 11. Tonda Pešek a 22. Pavel Macháň. To vše nakonec podtrhlo vynikající práci celého týmu a dokonalou pomoc Patra Škarky a manželů Slívových.

Ještě jednou všem mockrát děkujeme
Za reprezentační družstvo Martin Musil
místopředseda Odboru LRU muška
vedoucí družstva ČR

Poděkování od zástupce reprezentačního týmu určené True Travel Ltd:

Vážená paní Slívová, vážený pane Slívo,


dovolte nám touto cestou Vám co nejsrdečněji poděkovat za podporu a významnou logistickou pomoc našemu českému reprezentačnímu týmu muškařů pro letošní MS2008, které se konalo v Rotorua na Novém Zélandu.

Naše reprezentační družstvo dosáhlo na tomto MS historicky nejlepšího výsledku. Zvítězilo v soutěži družstev a 2 cenné kovy získalo i v soutěži jednotlivců, kdy se mistrem světa pro letošní rok stal Martin Drož a bronzovou medaili získal Tomáš Starýchfojtů.

Tohoto úspěchu český tým dosáhl i díky Vaší podpoře, která velkou měrou pomohla celému týmu nejen v průběhu přípravy, ale i v průběhu samotného šampionátu. Věříme, že jsme jménu Vaší společnosti ostudu v žádném případě neudělali, ba naopak, že můžete být velmi hrdí na to, jak jste nemalým dílem pomohli k dosažení takovéhoto úspěchu.

Děkuji ještě jednou jménem celého týmu a Odboru LRU muška při Radě ČRS a věřím v další případnou spolupráci do dalších let.

Za ČRS a za reprezentační družstvo Martin Musil
místopředseda Odboru LRU muška
vedoucí družstva ČR

A co vyšlo na serveru České noviny:

Mistrovství světa v muškaření 2008 - Rotorua Nový Zéland

V posledních letech velice úspěšný český reprezentační tým v lovu ryb na umělou mušku dosáhl historicky nejlepšího výsledku v tomto odvětví rybářského sportu. Reprezentace České republiky pod vedením kapitána Ing. Jiřího Klímy, týmového manažera Martina Musila, ve složení Antonín Pešek, Martin Drož, Pavel Macháň, Tomáš Adam a Tomáš Starýchfojtů, zvítězila po vynikajícím výkonu všech členů týmu na letošním MS 2008 v Rotorua na Novém Zélandu.

MS se zúčasnilo 23 zemí a 19 kompletních pětičlenných týmů. Na druhém místě v soutěži družstev skončil domácí tým Nového Zélandu a na třetím místě obhájce trofeje, tým Francie. Na dalších místech pak Polsko, Itálie, Anglie, Slovensko...

V soutěži jednotlivců české družstvo dosáhlo v historii nejlepšího výsledku. Titul světového šampiona získal Martin Drož z Vlašimi. Na druhém místě soutěž ukončil Jean Daguillanes z Francie a na třetím se umístil Tomáš Starýchfojtů z Dolní Rožínky. Další výsledky členů českého týmu: 9. Tomáš Adam (Zubří), 11. Antonín Pešek (Brno), 22. Pavel Macháň (Náchod).

Český tým tak na jižní polokouli potvrdil, že patří dlouhodobě mezi absolutní muškařskou špičku a děkuje všem svým sponzorům a pomocníkům za uskutečnění rybářského snu v muškařském ráji.

Českou reprezentaci v tomto roce finančně i materiálně podpořily Český rybářský svaz, Hanák s.r.o., Airflo, Hobby-G, Snowbee. Celou výpravu pomohla uspořádat CK True Travel manželů Slívových, žijících na Novém Zélandu ve spolupráci s jejich externím muškařským průvodcem Petrem Škarkou.

Děkujeme a gratulujeme

Co o nás říkáte vy...

Top