Reference

Průvodcovaný zájezd manželů Salomonových

V dubnu Vlaďka Kennett z CK True Travel průvodcovala zájezd na Nový Zéland připravený pro manžele Danu a Petra Salomonovi a jejich dceru Renatu, která ve Wellington studuje angličtinu. Zájezd byl realizován na zakázku tak, že se s průvodcem jel jen Jižní ostrov. Vrtulníkem nad ledovci Západního pobřežíižní ostrov, zatímco Severní si chtěli Salomonovi zkusit na vlastní pěst. Celý pobyt zakončili báječným odpočinkem na Fiji...

Ahoj Vlaďko,

Moc Tě zdravíme, bohužel už z pracovního procesu. Stále jsme plní dojmů z našeho dalekého putování a srovnáváme v hlavě všechny zážitky.
Pobyt na Fiji dopadl velice dobře, ubytování bylo bezvadné, krásné počasí a vše klaplo. Těžká exotika, nebezpečné kokosové palmy (dávali jsme si pozor, aby nám kokos nespadl na hlavu), krásné pláže, plno mušlí, barevných rybek, korálů, prostě jsme si užívali.
Milá Vlaďko, na Novém Zélandu jsme prožili jsme opravdu nádherný měsíc, tyto zážitky v nás už pořád zůstanou, máme před očima krásnou novozélandskou přírodu, exotiku Fiji a hlavně jsme opravdu moc vděční za to, že jsme se setkali s Tebou a že jsme se Tvojí zásluhou dozvěděli tolik zajímavostí a dostali se na tak krásná místa Nového Zélandu.
Ještě jednou Ti chceme poděkovat za dokonalou přípravu naší cesty, za perfektní péči i za to, že jsme potkali tvé rodiče, kteří jsou bezvadní a pohodoví lidé.
Jen doufáme, že nám dlouho vydrží vyrovnanost a nadhled, který jsme při našem cestování získali.

Dana a Petr                                                                                                      

Ing. Dana Salomonová
SANOPHARM CZ s.r.o.
Martinovská 257/111
725 27 Ostrava - Plesná
tel.: +420 597 374 005
fax.: +420 597 374 002
mobil: +420 736 627 792
e-mail: dana.salomonova@sanopharm.cz
www.sanopharm.cz

Co o nás říkáte vy...

Top