Reference

Rok na Novém Zélandu - studium angličtiny a cestování

Od srpna 2005 do června 2006, tedy téměř celý rok, zasvětili Jožka a Lenka Dastychovi studiu AJ a poznávání Nového Zélandu. Prozkoumali velkou část Nového Zélandu, s přáteli se podívali na Fiji a celý pobyt zakončili několika týdny cestování po Austrálii. Dlouhé pobývání u protinožců přineslo také pár situací k řešení, se kterými bylo třeba se vypořádat, ale podle reference, kterou si můžete přečíst níže, si domů přivezli především pozitivní dojmy... Rádi bychom tímto Jožkovi a Lence poděkovali za skvělý přístup, nepřekonatelný optimismus a odhodlání, se kterým (a na úrovni) procházeli celým pobytem.

"Vlaďko a Martine,
rádi bychom vám oběma poděkovali za báječnou spolupráci při našem pobytu na Novém Zélandu.
Strávili jsme tam krásných devět měsíců převážně studiem angličtiny. Vaše pomoc při všech „běžných" problémech v cizojazyčné zemi byla pro nás opravdu neocenitelná, ať už se jednalo o koupi auta, pronájem bytu, ztrátu pasu, nebo základní orientaci v novém prostředí.
Bez vašich znalostí a doporučení bychom v rámci cestování po Novém Zélandu pravděpodobně viděli pouze „známé turistické evergreeny" a přišli bychom tak o nejkrásnější zážitky z té nádherné země a její přírody.
Přejeme vám mnoho úspěchů a spokojených cestovatelů!!!"

Vaši J. a L. Dastychovi

Co o nás říkáte vy...

Top