COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Půlroční rodinný pobyt na Novém Zélandu od A do Z

dovolená na Novém Zélandu

V minulém roce se na nás obrátili manželé Vaverovi s tehdy 4letým Honzíkem s žádostí o přípravu, kompletní realizaci a následnou asistenci během jejich půlročního pobytu na Novém Zélandu. Pobyt byl studijně - poznávací a tedy zahrnoval zajištění pronájmu domu vč. všech služeb, nákup vozu, zápis Honzíka do školky a poté do školy a rodičů do jazykových škol. Pobyt měl dvě etapy - první v Queenstown na Jižním ostrově, druhý ve Whitianga na poloostrově Coromandel, přesun byl pojat jako měsíční cestování.
Závěr celého pobytu patřil týdenní zastávce na Fiji cestou do ČR.
Honzo a Lucie - díky za příjemnou spolupráci na takto komplexní akci a určitě na NZ opět na viděnou!

Děkujeme za perfektní organizaci našeho půlročního pobytu na NZ. Díky Vlaďce a True Travel Ltd jsme měli bezstarostný život bez nervů a omylů od začátku až do konce - při zajišťování letenek, víza, auta, bydlení, školy, školky pro našeho čtyřletého syna, itinerářů všech našich poznávacích výletů...  Mohli jsme tak ihned po příjezdu nastoupit do školy a plně se věnovat studiu angličtiny. Nejvíce  se nám líbilo ubytování, škola a školka v Queenstown, světoznámý Routeburn track a na závěr pobyt na Fiji.

Za to a veškerou pomoc mnohokrát děkujeme! Byl to nádherný zážitek a plánujeme se určitě vrátit.

Jan a Lucie Vaverovi

(kontakt na Jana a Lucii vám pro další reference či informace rádi zprostředkujeme - pište na vladka@truetravel.cz)

dovolená na Novém Zélandu
Top