Reference

Jakub a Katka po Novém Zélandu

Bylo to někdy v prosinci a já už vymýšlel dovolenou kam utéci za teplem. Popravdě půl roku „tmy" a zimy tady u nás je někdy trochu depresivní a člověku na náladě určitě nepřidá. Vrátil jsem se před asi 6 lety z Austrálie, kde jsem skoro jako každý Čech studoval, cestoval a pracoval a kde jsem strávil krásné dva roky života. Ale na Zéland mi čas ani peníze tehdy nezbyly. Tak jsem se tam rozhodl podívat tuto sezónu.

Surfoval jsem takhle po netu a díval se po „cestovkách" co zařizují pobyty, respektive co plánují pobyty na Novém Zélandu a našel právě True Travel Ltd.

Hned jsem věděl, že je to volba přímo pro mě a mojí přítelkyni. Chtěli jsme si Nový Zéland užít dle svého a nejlépe poradit od lidí co zde přímo žijí, jelikož ti nejlépe vědí co kdy, kde a jak :) a s tím nám Vlaďka opravdu poradila. Strávili jsme na Zélandu necelé tři týdny a bylo to naprosto úžasné! Po dohodě s Vlaďkou nám připravila itinerář na míru, naplánovala aktivity a zarezervovala letenky a auto. Řešili jsme i částečně ubytování na dny co jsme chtěli mít bez starostí. Anglicky se domluvíme a tak jsme si zbytek zařizovali přímo na místě. Proto pokud plánujete na Zéland vyjet, určitě se s True Travel spojte a nebudete litovat.

Tímto bychom Vlaďce a True Travel také rádi poděkovali za skvělou dovolenou.

Jakub a Katka

jakub.veselsky@rb.cz

Co o nás říkáte vy...

Top