Přehrát celé video
Cestování na míru

Svatba na Novém Zélandu

Kam oko dohlédne horské hřebeny pokryté sněhem, tu a tam přerušené stříbrnou žilnatinou ledovcových řek, či přízračně tyrkysovou hladinou nekonečných jezer. Pilot obratně manévruje a usazuje helikoptéru na skalním ostrohu…

Teplé barvy západu slunce, mísící se s azurovým mořem a zlatavým pískem dlouhých písčitých pláží, křik racků a na obzoru silueta plachetnice… Rudě kvetoucí stormy pohutukawa šumí v lehkém vánku a z dálky doznívá maorská kytara.

Lákavá vůně grilující se zvěřiny, výborného jehněčího či vyhlášených mořských delikates, cinkot sklenek sprvotřídním Pinot Noir – to vše na pozadí koloniální usedlosti z dob zlaté horečky, podbarvené celou paletou podzimních barev regionu Central Otago…

Zasnili jste se? Pak vás možná bude zajímat, že skutečně můžete dát průchod svým nejromantičtějším představám a snům o tom, v jakém stylu se váš svatební den odehraje – a sny proměnit v realitu!

CK True Travel již od roku 2004 připravuje exkluzivní cestování na míru – a do našeho repertoáru samozřejmě patří i dvojice, které si Nový Zéland vybrali jako místo pro svůj nezapomenutelný svatební den…

V rámci našich služeb spolupracujeme se špičkovými partnery v oblasti ubytování, dopravy, cateringu, stejně jako svatebními agenturami.

Začněte plánovat už dnes, napište nám

Naše vlastní oddávající KAMILA HESKETH vás může oddat jak v českém tak v anglickém jazyce!

 • Pro obřad je možná je jakákoliv lokalita Nového Zélandu, pouze je vždy potřeba vzít na vědomí náklady na dopravu, ubytování a čas oddávající - zejméma v případě vzdálenějších destinací.
 • Nový Zéland nabízí neskutečné scenérie a přírodní varianty prostředí pro svatební obřad - samozřejmě nejpopulárnější jsou vrcholky hor, břehy jezera, mechové pralesy nebo krásné romantické pláže. Pokud je obřad realizován v okolí Glenorchy,  je pro případ špatného počasí možné využít prostor tamního nádherného historického a romantického minikostelíka - již jsme mnohokrát a s velkým úspěchem využili.
  Svatby lze kromě Nového Zélandu zajistit i na některém z ostrovů Polynésie, či přímo na Antarktidě nebo vybraných Subantarktických ostrovech – pokud by snad vaše svatba měla být skutečně jedinečná!
 • Pro dopravu - a jako atraktivní a často nezapomenutelnou součást svatby - je možné využít různých "netradičních” dopravních prostředků (vrtulník - ten je patrně nejoblíbenější), malé letadlo, koně, rychlý člun "jetboat” typický pro NZ apod …) Proto je nutné vyspecifikovat předem co nejlépe vaše představy.

  Dále je důležité zvážit vhodný termín (po konzultaci s naší CK a posléze upřesnění konkrétního data, vč. náhradního záložního data dle možností Kamily).
 • Důležitým faktorem je počet zúčastněných osob. Nejčastěji se jedná a malé komorní obřady - ženich, nevěsta, ke každému 1 svědek (často kamarádi, ale lze požádat kohokoliv s platným pasem je jedno zda NZ nebo zahraniční), a třeba rodiče pokud dorazí, nebo další přátelé. Počet osob je důležitý např. ve vztahu ke kapacitě vrtulníku (max 6 pasažérů plus pilot) - pokud by bylo osob více, pak se vrtulník musí otočit 2x.
  V tom, zda se obřad koná ve všední den či o víkendu rozdíl není.

Položky ze kterých je možno poskládat celý obřad. Uvedené ceny jsou v NZ$ a jsou orientační pro nadcházející sezónu.

 • 400 ceremony fee (služby oddávajícího)
 • 500 coordination fee (naše provize za veškerý info servis a koordinaci služeb)
 • od 500 květiny - kytice, klopy, věneček na hlavu, popř. další výzdoba dle povahy obřadu a místa.
 • od 900 služby fotografa (zde je to velmi individální dle požadavků jednotlivých fotografů a času stráveného na místě a post-processingem). Uvedená cena je za cca 2h na místě.
 • od 50 přípitek (lahev šampaňského - záleží na počtu osob)
 • od 500 catering (často zajišťujeme malé občerstvení formou picnic basketu - jednohubky, obložené mísy, pečivo, dipy apod - vše je na individuální domluvě a představách).
 • od cca 200 kadeřnice (záleží na složitosti účesu apod)
 • od cca 100 make-up stylistka
 • Od cca 2000 let vrtulníkem na některou z lokací v okolí Queenstown/Glenorchy/Wanaka. Pro 6 osob, vč. čekací doby během ceremonie samotné

"Papírování":

 • 150 Marriage License - nezbytné. Tu si zajišťují budoucí novomanželé sami, informace a link zašleme.
 • 250 2x Marriage Certificate (oddací list) vč. vyřízení APOSTILLY + poštovné do ČR - nezbytné pro registraci sňatku v ČR na Zvláštní matrice v Brně. Přijde vám doporučeně přímo na vaši adresu v ČR.Překlady do ČJ je výhodnější si nechat udělat až v ČR.

Samozřejmostí našeho servisu je zajištění letenek, popř. dalších služeb (ubytování, pronájem vozu atd).

Všeobecně pro jednoduchost zajištění i dobrou dostupnost oddávající a znalost prostředí (a samozřejmě je tam nádherně!!!) doporučujeme volit lokalitu v okolí Queenstown, Glenorchy, Wanaka popř. NP Fiordland (Te Anau)

Mám zájem
Top