Home page / Zájezdy Nový ZélandTématické cestování na míru / Svatby
Přehrát celé video

Svatba na Novém Zélandu


Kam oko dohlédne horské hřebeny pokryté sněhem, tu a tam přerušené stříbrnou žilnatinou ledovcových řek, či přízračně tyrkysovou hladinou nekonečných jezer. Pilot obratně manévruje a usazuje helikoptéru na skalním ostrohu… Svatba na Novém Zélandu

Teplé barvy západu slunce, mísící se s azurovým mořem a zlatavým pískem dlouhých písčitých pláží, křik racků a na obzoru silueta plachetnice… Rudě kvetoucí stormy pohutukawa šumí v lehkém vánku a z dálky doznívá maorská kytara.

Lákavá vůně grilující se zvěřiny, výborného jehněčího či vyhlášených mořských delikates, cinkot sklenek sprvotřídním Pinot Noir – to vše na pozadí koloniální usedlosti z dob zlaté horečky, podbarvené celou paletou podzimních barev regionu Central Otago…

Zasnili jste se? Pak vás možná bude zajímat, že skutečně můžete dát průchod svým nejromantičtějším představám a snům o tom, v jakém stylu se váš svatební den odehraje – a sny proměnit v realitu!

Nový Zélend je zemí, které co do rozmanitosti nemůže konkurovat žádná jiná – pravý přírodní ráj s naprosto úchvatnými scenériemi, přátelskými obyvateli a skvělým zázemím pro návštěvníky.

CK True Travel již od roku 2001 připravuje exkluzivní cestování na míru – a do našeho repertoáru samozřejmě patří i dvojice, které si Nový Zéland vybrali jako místo pro svůj nezapomenutelný svatební den…

Svatby lze kromě Nového Zélandu zajistit i na některém z ostrovů Polynésie, či přímo na Antarktidě nebo vybraných Subantarktických ostrovech – pokud by snad vaše svatba měla být skutečně jedinečná!

V rámci našich služeb spolupracujeme se špičkovými partnery v oblasti ubytování, dopravy, cateringu, stejně jako svatebními agenturami.

Naše vlastní VLAĎKA KENNETT se počínaje rokem 2017 stala oficiální novozélandskou oddávajícía tak vám můžeme nejen zajistit (a díky její funkci honorární konzulky také rovnou ověřit vše co je potřeba) nezbytnou dokumentaci, ale přímo vás také ODDAT v českém jazyce!

SVATBA NA NOVÉM ZÉLANDU

  • ODDÁNÍ V ČESKÉM JAZYCE
  • SVATBA NA KLÍČ - jsme svatební agentura pro oddávání na Novém Zélandu
  • SVATEBNÍ CESTA NA MÍRU

Další tipy na tématické cestování po Novém Zélandu

Nevybrali jste si? Zkuste jiné typy cestování:

Top