Cestování na míru

Fotoexpedice na Nový Zéland

Vítejte v ráji fotografů. Úchvatná scénická krása Nového Zélandu snad tuto zemi proslavila více než cokoliv jiného.

Příznivce fotografie si Nový Zéland podmaní. Úžasné světelné efekty na přechodu dvou nebo i třech různých přírodních prostředí, jedno z míst z nejčistší atmosférou na světě, minimální rušivost světly civilzace při nočním focení, barvy o kterých si v Evropě můžete jen nechat zdát.

Krajina, přírodní detaily a makro, zachycení současného novozélandského života, ptáci a jiná místní fauna - není podstatné co je vaší prioritou, skutečně každý fotograf si zde přijde na své.

Nepochybnou výhodou Nového Zélandu je rozmanitost prostředí na relativně malé ploše - od divokého pobřeží oceánu, přes sopky po ledovce, kde se výhledy mění za každým rohem, s pralesy jako z pravěku a často náladové počasí jsou zárukou nekonečného množství příležitostí k zachycené jedinečné neopakovatelné atmosféry.

Jak ale být v ten správný okamžik na tom správném místě? A jak vůbec ta místa najít a vyhnout se davům?

Od toho jsme tu my… Sami jsme poloprofesionálními a nadšenými fotografy. A chcete-li cestovat s profesionálním fotografem, pak nabízíme služby těch nejpovolanějších.

Například na Novém Zélandu zapustil své kořeny český fotograf Petr Hlaváček, který se zde již přes deset let specializuje na Jižní ostrov a dnes patří mezi přední novozélandské krajinářské fotografy. Jeho snímky zdobí přední fotopublikace o Novém Zélandu a fotografie prodává do všech koutů světa. Můžeme nabídnout kombinaci klasického poznávacího cestování po Novém Zélandu s foto workshopem na West Coast, kde má Petr základnu - nechte se inspirovat!

Prostřednictvím nás máte unikátní příležitost navštívit jedny z nejzajímavějších a nejvíce dramatických fotografických lokalit, jaké Nový Zéland může nabídnout.

Je možné vybírat jak ze standardních fotoexpedic, tak připravit akci šitou zcela na míru vašemu fotografickému zaměření, představám a požadavkům.

Top