COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Cestování na míru po Novém Zélandu

Itinerář z naší dílny - proč vše mluví pro...

Dobře naplánovaná dovolená na Novém Zélanduje základem úspěchu. Návštěva relativně blízkých Benátek se dá lehce zopakovat, ale minout zajímavé místo na druhém konci zeměkoule vás může mrzet celý život.Itinerář, který vám připravíme podle vaší „cestovatelské diagnózy", je jen váš a každý je originálem... a pomocníkem k nezapomenutelné a bezproblémové dovolené plné zážitků.

Přečtěte si reference našich bývalých klientů.

Itinerář pro vás sestavujeme NA ZÁKLADĚ NAŠICH VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ. Většinu míst, aktivit a ubytování známe osobně, a proto můžeme pro vás vybírat to nejlepší co Nový Zéland nabízí. Přípravou itinerářů se zabýváme již od roku 2001 a připravovali jsme je pro různé cílové skupiny - od nadšených cestovatelů přes rybáře, lovce, sportovce, obchodníky, muzikanty a diplomaty.

Průvodce pro celou dovolenou může být pro mnohé luxus, ale objednat si průvodce třeba jen na několik dní, v určité lokalitě, vám k seznámení s Novým Zélandem může stačit.Získáte mnohem lepší přehled a pak, již připraveni, lépe vstřebáte další zážitky.

Napište nám!

NEVYHOVUJE VÁM KLASICKÝ ZÁJEZD?

Máte alergii na zájezdy s cestovní kanceláří? Rádi cestujete sami a nezávisle, přitom chcete mít dovolenou v klidu zajištěnou? Nabízíme praktické balíčky letenka, osobní auto a ubytování nebo letenka a obytný vůz. Případně si rezervujte auto z půjčovny a kupte si letenku na Nový Zéland. Pomůžeme optimalizovat vaše plány - víme co je reálné. Plus k tomu všemu získáte naše novozélandské zázemí - asistenci v češtině přímo u nás na Novém Zélandu.

Balíčky pro individuální cestovatele

Itinerář vaší cesty po Novém Zélandu

Na základě vyplnění dotazníku a konzultací realisticky zhodnotíme vaše možnosti a připravíme detailní program, samozřejmě vás zavedeme na naše tajná místa, která v Lonely Planet nevyčtete. Budete vědět kde strávíte příští dopoledne a kde večer. Samozřejmostí je krizová „mokrá varianta" - co dělat a vidět v dešťové cloně...

Cítíte-li se svázáni přesným programem, pak lze program nechat "otevřený", kde váš cíl (místo noclehu) bude pouze indikován.

Obsahuje:

  • podrobný plán a rozpis cesty s časovým rozdělením na dopoledne a odpoledne
  • tam kde to je možné je rozepsána „suchá" a „mokrá" varianta (pod střechou) - mokrá varianta je v některých oblastech těžko realizovatelná
  • u většiny dnů je uveden přibližný počet ujetých kilometrů, tam kde je třeba, upozorňujeme např. na delší dobu jízdy (serpentiny, obtížný terén apod.)
  • podrobné mapy úseků cesty, které stojí za zastavení se stručnými informacemi o lokalitě
  • jednoduchou mapu NZ nebo jednoho z ostrovů s vyznačením trasy

K itineráři samozřejmě rezervujeme související aktivity - auto, ubytování, trajekt, vnitrostátní letenku, firemní a tematické exkurze nebo zážitkové aktivity jako třeba let vrtulníkem nebo plavba po fjordu...

Bojíte se klasického zájezdu na Nový Zéland?

Naše zájezdy jsou limitovány počtem 8 osob. Díky tomu vaše dovolená neztratí rodinnou atmosféru. Navíc zkušený průvodce zná celý Nový Zéland. Prozkoumejte jak může vypadat komorně organizovaná dovolená na Novém Zélandu.

Fiktivní itinerář - vás navede k ukázce itineráře. Získáte rámcovou představu jak takový itinerář může vypadat, jaké údaje obsahuje a jak je sestaven. Texty a názvy jsou smyšlené, prosíme, berte je s nadsázkou a se smyslem pro humor! :)

Dovolená na Novém Zélandu patří mezi životní zážitky, přesněji řečeno může patřit... Setkali jsme se s mnoha turisty, kteří vyrazili na Nový Zéland pouze s knižním průvodcem a radami známého co „tu byl trhat jablka" a kteří si stýskali, že díky nedokonalé teoretické přípravě a „zaručeně dobrým tipům" ztratili drahocenné dny.

Mnoho cestovatelů se vydá na Nový Zéland nezávisle, ale chybí jim znalost prostředí a dovolená je relativně krátká na to, aby se promíjely chyby a omyly. Každoročně je potkáváme, sice navštíví "turistické klenoty" vyčtené z příruček, ale také jim mnohé uteče. Sami jsme si před lety prošli podobnými zkušenostmi, když jsme poprvé křižovali novozélandská zákoutí. I proto se dnes můžeme podělit o naše rozsáhlé zkušenosti a nabídnout vám směr... Směr cesty v podobě itineráře šitého na míru vašim představám - bez časových ztrát, hledání naslepo a čtení dlouhých odstavců tištěných průvodců...

Nevybrali jste si? Zkuste jiné typy cestování:

Poznávací zájezdy

Dejte průchod svým zájmům. Vytvoříme „na klíč" program cesty, zajistíme všechny související služby!

Tématické cestování

Dejte průchod svým zájmům. Naší specialitou jsou cesty zaměřené přímo na některé z aktivit které Nový Zéland nabízí!

Cestování na míru

Dejte průchod svým zájmům. Vytvoříme „na klíč" program cesty, zajistíme všechny související služby!

Top