Kdo jsme

Kamila Hesketh

Kamila je naší úžasnou svatební oddávající. Se svojí domovskou základnou v Queenstown nemůže být ani na lepším místě - ty nejkrásnější vdavky jsou přece v našich nádherných novozélandských horách!

Kamila přiletěla na Nový Zéland v roce 2007 a jako svou destinaci pro vypilování angličtiny pro potřeby své tehdejší profese si vybrala jak jinak než Queenstown.
Je velkou milovnicí outdooru, ráda objevuje skrytá místa, dostupná pouze po svých - vyběhnout nebo vylézt na některý z mnoha vrcholů v okolí Queenstown, je něco pro ni...

Jako nás všechny, i Kamilu příroda Nového Zélandu naprosto pohltila a dnes může s klidem prohlásit, že její znalosti místních treků a podmínek jsou často lepší, než kdejakého domorodce!
Po pár letech na Novém Zélandu Kamila zjistila, že se jí zpět do ČR jen tak chtít nebude, a tak zakotvila mezi vinicemi údolí Gibston Vallay, kde žije se svým manželem Andym a synkem Lucasem.

Kamča se současně se stará o náš "firemní domeček na kolečkách" - tedy o naše super mega ultra luxusní a útulné obytné auto Bessacar, které je celoročně k dispozici našim klientům k pronájmu... 

Top