Kdo jsme

Vlaďka Vintr

V roce 2004 iniciovala myšlenku založení True Travel Ltd, nyní zkušená průvodkyně zájezdů po Novém Zélandu, ve firmě se specializuje na individuální a korporátní klientelu, incentivní skupiny, stará se o marketing a propagaci a stylizuje firemní web.

Vedle své činnosti v rámci True Travel Ltd téměř rok pracovala jako manažer Department of Conservation Regional Visitor Centre v Queenstown, s DOC stále spolupracuje na externích projektech.

Pokud je právě v ČR - aktivně propaguje téma Nový Zéland formou přednášek a fotoshow, pravidelně publikuje články zejména o novozélandském outdooru na stránkách českých i novozélandských časopisů.

Vlaďka prožila období v letech 2004-2019 v Glenorchy na severním konci jezera Wakatipu (nedaleko Queenstown) a kromě své hlavní činnosti v rámci True Travel aktivně průvodcovala na trecích národního parku Mt Aspiring a provozovala malé B&B ubytování.

Byla aktivně zapojená do dění v Glenorchy (v roce 2011 spustila komunitní web Glenorchy Community a protestní stránky skupiny Stop The Tunnel), podílela se na vedení Glenorchy Business Group a byla členem ekologicky zaměřené skupiny Enviro Glenorchy.

Od počátku své novozélandské éry byla aktviní členkou Wakatipu Search & Rescue - s labradorem Žakem trénovala v lavinovém záchranářském týmu New Zealand Search Dogs, nyní v ČR pokračuje s tréninkem jeho dcery Zary. 

Mimo pracovní dobu (která stejně nikdy nekončí) se věnuje jezdectví, miluje skialpy, kolo a vodu a největší relax jí přináší čas strávený v přírodě se členy její (zejména čtyřnohé) rodiny. Jak se na svět dívá objektivem se můžete podívat prostřednictvím www.vladkavintr.com

V letech 2013-2019 zastávala post honorární konzulky České republiky na Novém Zélandu.

V letech 2016 a 2018 Vlaďka uspořádala historicky první Festival českých filmů v Queenstown a zdá se, že se tradici podaří zachovat!

Top