COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Novinky z Nového Zélandu


VERNISÁŽ VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ NOVÉHO ZÉLANDU

14 / 1 / 2018

V pondělí 8. ledna 2018 se v pražském Karolinu Univerzity Karlovy uskutečnila vernisáž výstavy velkoformátových fotografií - obrazů na plátně z Nového Zélandu s názvem "In my element" autorky Vlaďky Kennett.

Za účasti cca 50 pozvaných hostů pronesl velmi milé úvodní slovo ředitel Západočeské galerie v Plzni, Mgr. Roman Musil a prorektor UK pro vnější vztahy, prof. PhDr. Martin Kovář, Ph.D.

Poté si hosté mohli vyslechnout poutavou přednášku ke každé z fotografií a k Novému Zélandu jako takovému - to vše již přímo v podání autorky výstavy.

Příjemnou atmosféru navodil jak rozlévaný novozélandský Pinot Noir, tak vynikající koláčky z pekárny Švamberk Hořice, jejímž majitelům tímto děkujeme za dodání :)

Výstavu lze shlédnout v prostorách Karolina do 9. února. Pokud snad nestihnete, o výstavu ani tak nepřijdete - sledujte naše stránky pro informace o dalších místech, kde se výstava uskuteční - bude putovní až do konce února 2019 a zakončení proběhne v galerii Nová Beseda v Klánovicích.

Pro více detailů k výstavě kontaktujte naši pražskou kancelář.

Novinky z Nového Zélandu

Top