Naše další služby na Novém Zélandu

Servis pro cestovní agentury a kanceláře ve spolupráci CK True Travel

Tato rubrika je určena cestovním kancelářím a agenturám a jejich oddělením, která mají na starost přípravu a prodej zájezdů. U nás najdete veškeré potřebné zázemí a služby k přípravě, vypsání a úspěšnému absolvování vašeho vlastního zájezdu na Nový Zéland nebo se můžete stát provizním prodejcem našich osvědčených produktů. Potřebujete zajistit stoprocentní servis pro vaši VIP klientelu - dovolenou, studium, kongres nebo služební cestu a nechcete nic ponechat náhodě? Neváhejte nás oslovit...

Chcete-li být provizními prodejci našich zájezdů, pak nás kontaktujte na info@truetravel.cz.

PROGRAM ŠITÝ NA MÍRU

Pro efektivní cestování se v dnešní době stává stále větší nezbytností dobře sestavený cestovní itinerář. Ať se jedná o služební cestu s doprovodným programem nebo cestu za poznáním, vše vyžaduje potřebné zkušenosti pro jasnou představu o tom, jaká místa navštívit a v jakém časovém sledu.

Přenechejte starosti s realizací vašeho zájezdu či přípravou jakékoliv cesty na nás. Na základě konzultací navrhneme program, který bude přesně odpovídat potřebám a požadavkům vašich klientů. Současně nabízíme služby zkušených, místních poměrů znalých průvodců a milovníků přírody, profesionálů, které zajímá vše na téma Nový Zéland. Přípravou itinerářů se zabýváme již od roku 2001, připravovali jsme je pro různé cílové skupiny - od nadšených cestovatelů přes obchodníky, muzikanty a diplomaty. Vedle vlastních toulek Novým Zélandem jsme zemi sami mnohokrát procestovali jako průvodci individuálních cestovatelů i skupin.

ZÁJEZDY NA ZAKÁZKU - NOVÝ ZÉLAND

Je Nový Zéland destinací, která doposud chybí ve vašem katalogu? Řešíte netradiční požadavek skupiny klientů toužící vyrazit právě k nám?
Ať vás osloví skupina přátel, nebo firma, která potřebuje odměnit své zaměstnance, stmelit pracovní kolektiv či připravit zájezd pro své nejlepší obchodní partnery, obraťte na nás. 

Ve všech případech vám pomůžeme s realizací zájezdu nebo ho připravíme celý na klíč. Jako zkušení a vytěžovaní průvodci víme o čem Nový Zéland je.
U zájezdů šitých na míru využíváme své rozsáhlé zkušenosti a itinerář zájezdu maximálně přizpůsobujeme vašim požadavkům. Program jsme také (v rámci možností) schopni přizpůsobit vrtochům počasí. Díky našim dobrým místním kontaktům můžeme vašim klientům zajistit atraktivnější program, než jste si představovali.

Formulář pro přípravu itineráře a zajištění souvisejících služeb

Klienti našich zájezdů se domů vracejí obohaceni o nové zážitky a s obzorem rozšířeným o spoustu nových informací. 
Program nejraději volíme tak, aby poznali vše co je zajímá. Často pracujeme s jednotnými skupinami s tematicky specifickým zaměřením, čemuž se program kompletně přizpůsobuje a celý se v tomto duchu nese. Obvykle však na úkor pohody, protože obvykle méně znamená více. 
Vaši klienti tedy rozhodně nemusejí spěchat (není-li přímo vámi zadáno absolvování zadaných aktivit v rychlém sledu), naopak budou mít dostatek času zastavit se a nasát skutečnou novozélandskou atmosféru.

Skupinu vždy doprovází česky mluvící průvodce nebo delegát. Pro tento účel nabízíme náš průvodcovský servis, můžete ale stejně dobře využít průvodce vyslaného vaší CK. V ojedinělých případech je nutné najmout místní průvodce, vlastnící povinnou licenci pro danou lokalitu. Standard ubytování, dopravní prostředky a další služby mohou být velmi variabilní (od noclehu v horské chatě k pětihvězdičkovému hotelu), volba závisí na požadavcích vašich klientů a místních možnostech (některé lokality nenabízejí ubytování vyššího standartu).

DOPRAVA, NÁKLADY NA ZÁJEZD A VELIKOST SKUPINY

Plánujete-li zájezd pro vaše klienty a záleží-li vám na příznivé ceně zájezdu, pak prosím vezměte v potaz tato naše doporučení:
1. Skupina do 11 osob (True Travel může zajistit svého česky mluvícího řidiče/průvodce)
Do nákladů zájezdu je třeba rozpočítat ubytování a polopenze pro řidiče - průvodce v jedné osobě.

2. skupina nad 11 osob - pronájem autobusu s řidičem (True Travel může zajistit česky mluvícího průvodce) - zde se nákladově vyplatí skupina nad cca 18 osob
Do nákladů zájezdu je třeba rozpočítat ubytování a polopenze pro 2 osoby - řidiče a průvodce (řidič dle NZ pravidel vždy vyžaduje vlastní ubytování)
Pro ilustraci - náklady na ubytování a stravu řidiče se pohybují kolem 200NZD/den (obvykle je cena ubytování pro 1 osobu stejná jako pro 2 osoby)

Vzhledem k těmto skutečnostem doporučujeme připravovat skupiny v počtu do 11 osob nebo pak až nad 18 osob.
Plánujete zájezd po celém Novém Zélandu na méně jak 21 dnů? Pak se vyplatí vnitrostátní přelet, např. Rotorua - Christchurch. CK True Travel je partnerem Air New Zealand a může provádět skupinové rezervace letenek jak na mezinárodních, tak na vnitrostátních linkách. Můžeme rezervovat místa bez okamžité nutnosti udání jmen cestujících, a to již v počtu od jedné osoby. Včasná rezervace přispěje k nižší ceně letenky.
Podmínky rezervací sdělíme na požádání.

Prosíme berte na vědomí, že program připravujeme s ohledem na zážitky a kvalitu zájezdu. Pro noclehy vybíráme místa s dobrou lokalitou, vkládáme do zájezdu hodnotné aktivity. Známe konkurenční nabídky a víme, že jejich výběr služeb často neodpovídá našemu standardu. Chcete-li přesto nižší cenu bez ohledu na výše uvedené, pak to prosím zdůrazněte a nabídneme vám podobnou úroveň (a cenu) jako nabízí jiné CK a inbound operátoři.

Top