Naše další služby

Služební cesty, kongresová a incentivní turistika, firemní akce

Chcete motivovat své zaměstnance (incentivní zájezd na Nový Zéland), vyhlásit atraktivní soutěž, spojit povinnosti služební cesty na Nový Zéland nebo návštěvy kongresu s poznáním? Chcete se naučit anglicky v neotřelém prostředí a přitom na dálku řídit firmu? Nabízíme individuální řešení šité na míru všem vašim potřebám. Naše rozsáhlé zkušenosti z cestování a života na Novém Zélandu spojené s mnoha úspěšně realizovanými zájezdy (sportovci, fotografové, doktoři, vinaři, právníci, zemědělci, atd), akcemi a individuálními pobyty jsou pro vás tou nejlepší zárukou.

Máte vlastního dvorního dodavatele - českou / slovenskou cestovní kancelář? Spojte nás zrealizujeme vaši cestu na Nový Zéland jejich prostřednictvím. Důležité je, že neztratíme kontakt přímo s vámi - zadavatelem zakázky, kdy je nutná vzájemná komunikace, a kdy naplno využijete naše zkušenosti s realizací služeb šitých na míru.

Pro ilustraci vzorová ukázka vinařského zájezdu. Prosíme vezměte na vědomí, že každý zájezd je originál a program se dle vašich požadavků a limitů může výrazně lišit - délkou, navštívenými místy, aktivitami, tempem zájezdu, atd. - vše s vámi zkonzultujeme.

Ke každému zájezdu lze přidat pobyt na Fidži, velkou výhodou je navazující letecké spojení s Evropou, které ušetří čas strávený na cestě a je finančně výhodné. Ostrovy na Fidži jsou populární pro své nádherné pláže, pestrobarevné korálové útesy a bohatý podmořský život. Několikadenní pobyt na Fidži může být nádherným závěrem vašeho pobytu, kde se příjemně v teple zrelaxujete. Osobně známe ty nejlepší resorty.

Cena zájezdu na vyžádání - prosíme využijte náš formulář nebo napište email na info@truetravel.cz.

Prosím berte na vědomí, že program připravujeme s ohledem na zážitky cestovatelů a kvalitu zájezdu. Pro noclehy vybíráme místa s dobrou lokalitou, vkládáme do zájezdu hodnotné zážitky. Známe konkurenční nabídky a víme, že jejich výběr služeb, aktivit a ubytování neodpovídá našemu standardu. Chcete-li nejlevnější cenu bez ohledu na výše uvedené, pak to prosím zdůrazněte a nabídneme vám podobnou úroveň (a cenu) jako nabízí zdánlivě kvalitní nabídky jiných CK a inbound operátorů.

Pro detaily nás kontaktujte
Top