Home page / Zájezdy Nový ZélandNaše služby / Business cesty

Služební cesty, kongresová a incentivní turistika, firemní akce | Nový Zéland

Chcete motivovat své zaměstnance (incentivní zájezd na Nový Zéland), vyhlásit atraktivní soutěž, spojit povinnosti služební cesty na Nový Zéland nebo návštěvy kongresu s poznáním? Chcete se naučit anglicky v neotřelém prostředí a přitom na dálku řídit firmu? Nabízíme individuální řešení šité na míru všem vašim potřebám. Naše rozsáhlé zkušenosti z cestování a života na Novém Zélandu spojené s mnoha úspěšně realizovanými zájezdy (sportovci, fotografové, doktoři, vinaři, právníci, zemědělci, atd), akcemi a individuálními pobyty jsou pro vás tou nejlepší zárukou.

Máte vlastního dvorního dodavatele - českou / slovenskou cestovní kancelář? Spojte nás zrealizujeme vaši cestu na Nový Zéland jejich prostřednictvím. Důležité je, že neztratíme kontakt přímo s vámi - zadavatelem zakázky, kdy je nutná vzájemná komunikace, a kdy naplno využijete naše zkušenosti s realizací služeb šitých na míru.

Pro ilustraci - níže je vzorová ukázka vinařského zájezdu. Prosíme vezměte na vědomí, že každý zájezd je originál a program se dle vašich požadavků a limitů může výrazně lišit - délkou, navštívenými místy, aktivitami, tempem zájezdu, atd. - vše s vámi zkonzultujeme:

Zájezd za vínem může spojit přírodní krásy a výborná novozélandská vína

1. a 2. den odlet z Prahy nebo Vídně, let na NZ
3. den přílet do Auckland - prohlídka centra “města plachet”
4. den návštěva vinařské oblasti v okolí Kumeuspojená s ochutnávkou vín, útesy a pláž v Muriway - kolonie mořských ptáků terejů, obří stromy Kauri
5. den centrální část Severního ostrova, města Rotorua s geotermálními poli, gejzíry a maorskou kulturou. V podvečer možnost návštěvy maorského představení
6. jezero Taupo a majestátné sopky v národním parku Tongariro - v parku krátké vycházky, možnost vyhlídkového letu nad sopkami.
7. Přímořské letovisko Napier a vinařská oblast Hawkes Bay - návštěva vinice
8. přejezd do hlavního města Wellington, po cestě návštěva vinařského regionu Wairarapa, ochutnávka vín, v podvečer prohlídka hlavního města
9. trajektem na Jižní ostrov, cestou prohlídka regionu Marlborough Sounds s nekonečnými zálivy, možnost plavby lodí. Ochutnávka vyhlášené kulinářské mořské speciality - ústřic (slávek zelenoústých) - green lips mussels.
10. jeden z nejslavnějších vinařských regionů Nového Zélandu - Marlborough - ochutnávka vín. Podél rozeklaného pobřeží Kaikoura Range, po cestě nebo navečer můžeme ochutnat místní čerstvé langusty.
11. Přímořská Kaikoura - domov lachtanů, delfínů a velryb. Možnost spatřit mohutné vorvaně, návštěva kolonie lachtanů, průjezd průsmykem Lewis Pass na západní pobřeží
12. Město Hokitika, tradiční domov nefritu a uměleckých dílen s původní maorskou tvorbou, národní park Westland s unikátními ledovci, možnost vyhlídkového letu vrtulníkem
13. Nekonečné pralesy západního pobřeží, přes průsmyk Haast Pass do horského městečka Queenstown.
14. Prohlídka města Queenstown, možnost dobrodružné plavby jetboatem - tryskovou lodí, lanovkou na vyhlídku nad jezerem Wakatipu.
15. Návštěva Glenorchy, brány do národního parku Mt Aspiring, pěší výlety, možnost jízdy na koni nebo celodenní cyklistický výlet do hor a podél jezera Wakatipu.
16. Podél pastvin a několika pohoří a dále po scénické silnici Milford Road v národním parku Fiordland k největšímu novozélandskému přírodnímu klenotu - fjordu Milford Sound. Plavba lodí po fjordu, možnost letu vrtulníkem, krátké vycházky.
17. Malebné zlatokopecké městečko Arrowtown, historický most Kawarau Bridge a domov prvního komerčního bungee jumpingu na světě. Nejjižněji položený vinařský region Central Otago a vyhlášený Pinot Noir - ochutnávka vín.
18. Náhorní planina Mackenzie Basin, národní park Mt Cook se stejnojmennou nejvyšší horou Nového Zélandu, ochutnávka mimořádně lahodných lososů.
19. Podél jezera Tekapo a dále do nížiny Canterbury, prohlídka města Christchurch a jeho okolí
20. odlet do ČR
21. Přistání v Praze nebo VídniKe každému zájezdu lze přidat pobyt na Fidži, velkou výhodou je navazující letecké spojení s Evropou, které ušetří čas strávený na cestě a je finančně výhodné. Ostrovy na Fidži jsou populární pro své nádherné pláže, pestrobarevné korálové útesy a bohatý podmořský život. Několikadenní pobyt na Fidži může být nádherným závěrem vašeho pobytu, kde se příjemně v teple zrelaxujete. Osobně známe ty nejlepší resorty.

Cena zájezdu na vyžádání - prosíme využijte náš formulář nebo napište email na info(zavináč)truetravel.cz

Prosím berte na vědomí, že program připravujeme s ohledem na zážitky cestovatelů a kvalitu zájezdu. Pro noclehy vybíráme místa s dobrou lokalitou, vkládáme do zájezdu hodnotné zážitky. Známe konkurenční nabídky a víme, že jejich výběr služeb, aktivit a ubytování neodpovídá našemu standardu. Chcete-li nejlevnější cenu bez ohledu na výše uvedené, pak to prosím zdůrazněte a nabídneme vám podobnou úroveň (a cenu) jako nabízí zdánlivě kvalitní nabídky jiných CK a inbound operátorů.

Top