COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Zájezdy oceánie - výběr destinace


Zálivy Kawhia a Aotea

Zálivy Kawhia a Aotea, Nový Zéland

Zájezdy, dovolená - Nový Zéland | záliv KawhiaRybářská osada Kawhia se nachází u stejnojmenného zálivu a spolu se sousedícím zálivem Aotea patří mezi neklidnější oblasti Severního ostrova. Nic významného se tu neděje, ale to je právě kouzlo těchto míst, která se necházejí nedaleko populárních Waitomo Caves. 
Kawhia Harbour je významným místem pro maorský kmen Tainui - kolem roku 1350 tu ukončila plavbu kánoe Tainui, která přivezla jejich předky z bájné země Hawaiki.
Zálivy s Kawhia a Aotea lze navštívit během cesty z Raglan do Waitomo Caves nebo naopak. Venkovská scénická silnice (Kawhia - Raglan pouze štěrková) vybízí k pomalé jízdě a ke kochání se výhledy do okolí. V Aotea se nabízí jízda na koni po nekonečných plážích z černého písku, v Kawhia pak plavby po zálivu, které lze spojit s návštěvou jinak těžko přístupného poloostrova. Na něm se nachází malá maorská chatová osada. Na pláži jsou ve skále vidět zkamenělé kmeny a pařezy z dávného pralesa.
Lokalita: západní pobřeží, Severní ostrov, Nový Zéland | Poznávací zájezdy | Individulání pobyty a zájezdy na míru | Autopůjčovny

Zálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový ZélandZálivy Kawhia a Aotea, Nový Zéland
Top