Zájezdy na Polynéské ostrovy a Fidži

Polynéské ostrovy jsou perlou Jižního Pacifiku. Nový Zéland a Austrálie jsou automaticky nástupními místy pro lety do regionu Polynésie. Na subtropických ostrovech se lze příjemně ohřát - je to ideální tečka na vaší cestě do Evropy po procestování chladnějšího Nového Zélandu. Mnohé ostrovy patří vcelku přirozeně do působnosti Nového Zélandu a některé z nich jsou skutečně spravovány nebo podporovány Novým Zélandem.Království Tonga, Cookovy ostrovy nebo Samoa jsou obsluhovány novozélandskou leteckou společností Air New Zealand.

Součástí Jižního Pacifiku je také souostroví Fidži. Bývá logickou volbou k odpočinkové dovolené. Populární je zejména několikadenní dovolená na Fidži kdy máte možnost v teple a pohodě vstřebat vaše zážitky z cestování po Novém Zélandu nebo Austrálii. Fidži je dostatečně rozlehlé pro klasické cestovatele, ale zaujme hlavně milovníky bílých pláží, šnorchlování a potápění. Korálové útesy tu jsou velice snadno dostupné a tak si i neplavec v některých resortech může malé korály s pestrobarevnými rybkami prohlédnout za odlivu jen při brouzdání po kolena ve vodě. Potápěč je ve výhodě, ale zcela postačí šnorchl a ploutve.

V případě zájmu o spojení Nového Zélandu nebo Austrálie nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám vybrat letenky a vhodný program. Odvážnějším cestovatelům se dá nabídnout malá „pacifická" cesta kolem světa.

Je možné letět z Evropy například přes Hong Kong na Nový Zéland, pak navštívit libovolný počet ostrovů (nebo si ještě mezitím odskočit do Austrálie) a pomalu směřovat přes Havaj do USA a pak zpět do Evropy.

Top