Zájezdy do Austrálie

Austrálie je často (k nelibosti Novozélanďanů) vnímána jako blízký, větší a starší sourozenec Nového Zélandu. Na mapě se nachází relativně blízko, nenechte se však zmást - jen let ze Sydney do Auckland trvá tři a půl hodiny a uletíte celých 2160km. Vzdálenosti mezi turisticky zajímavými místy Austrálie se často místo hodin počítají na dny...

Austrálie je kontinentem extrémů, drsné rudé pouště, tajemných pralesů překypujících exotickou faunou a flórou a magických hlubin Velkého bariérového útesu. Zapomenout nesmíme ani na kosmopolitní metropole a zejména pohodovou australskou mentalitu.

Uluru, Daintree, Kakadu, Modré hory, Fraser Island, Velká oceánská cesta, Sydney, Tasmánie nebo Velký bariérový útes - to je jen hrstka z atrakcí, které každoročně do Austrálie přilákají mnoho cestovatelů toužících po jedinečných a neopakovatelných zážitcích.

Poznávací zájezdy do Austrálie nebo Austrálie a Nový Zéland najednou?

Společně s našimi kolegy z Austrálie nabízíme poznávací zájezdy (a připravujeme na zakázku), které vám ukážou nejkrásnější místa obou zemí. Máte-li málo času a možnost k nám na Jižní polokouli znovu vycestovat, pak raději zvažte zda není lepší každou zemi navštívit zvlášť. Mnohem víc si dovolenou užijete. Na Novém Zélandu najdete co do přírodních atrakcí doslova celý svět - v exkluzivním balení - vše v jednom :-)

Auto z půjčovny levně, Austrálie a Nový Zéland

Potřebujete auto, obytný vůz nebo karavan z půjčovny pro Austrálii i Nový Zéland? Některé půjčovny působí v obou zemích, pak je někdy levnější si auto nebo karavan rezervovat pro obě země najednou. Navíc novozélandské půjčovny s pobočkami v Austrálii patří mezi nejlevnější na trhu, zeptejte se nás na nezávaznou nabídku pronájmu auta v Austrálii

Cesta do Austrálie a na Nový Zéland začíná nákupem letenky: Letenky do Austrálie a na Nový Zéland

Top