COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Zájezdy oceánie - výběr destinace


Vnitrostátní lety Nového Zélandu

Nový Zéland, řeka Shotover

Zájezdy, dovolená - Nový Zéland | jezera Benmore a AviemoreNový Zéland je protkán sítí vnitrostátních leteckých spojů, přeletové vzdálenosti nejsou malé, a proto je i my často používáme. Díky členitosti pobřeží a hor se takový přelet často stává vyhlídkovým letem, kdy je stále co pozorovat. Během svého pobytu jsme měli to štěstí, že jsme již pěknou řádku těchto spojů vyzkoušeli. Nejčastěji využíváme let z Queenstown, jak do Auckland nebo Christchurch. Let z Queenstown bezpochyby patří mezi vyhlídkové lety, letiště ponořené pod skalními masívy nabízí nevšední zážitky. Zde vám prezentujeme některé snímky, které jsme nashromáždili během našeho cestování, jak z vnitrostátních letů, tak z mezinárodních, kdy jsme přelétávali nad Novým Zélandem - nejčastěji s pohledy na okolí Queenstown a Wanaka, ale také na Mt Cook, jezera Pukaki a Tekapo, Wellington, Bay of Islands a další místa. A třeba vás uvedené snímky inspirují k zařazení mezinárodního letiště Queenstown jako místa vašeho odletu nebo příletu na Nový Zéland. Let Queenstown - Rotorua je součástí zájezdu Léto pod Jižním Křížem.
Lokalita: celý Nový Zéland | Poznávací zájezdy | Individulání pobyty a zájezdy na míru | Autopůjčovny

Nový Zéland, Marlborough SoundsNový Zéland, letiště v QueenstownNový Zéland, okolí Queenstown, Coronet PeakNový Zéland, Gibbston ValleyNový Zéland, CromwellNový Zéland, jezera Benmore a AviemoreNový Zéland, WellingtonNový Zéland, jezero HayesNový Zéland, řeka ShotoverNový Zéland, jezero WanakaNový Zéland, jezero Pukaki a Mt CookNový Zéland, jezero Pukaki a Mt CookNový Zéland, jezero HaweaNový Zéland, jezero WanakaNový Zéland, jezero WanakaNový Zéland, CanterburyNový Zéland, KaikouraNový Zéland, WellingtonNový Zéland, Mt Taranaki / EgmontNový Zéland, Mt Taranaki / EgmontNový Zéland, NorthlandNový Zéland, NorthlandNový Zéland, Mt CookNový Zéland, jezera Ohau a PukakiNový Zéland, Mt Taranaki / EgmontNový Zéland, jezero Hawea
Top