COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Zájezdy oceánie - výběr destinace


Ledovec Fox Glacier

Ledovec Fox Glacier a okolí, Nový Zéland

Ledovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandFox Glacier živený čtyřmi alpskými ledovci teče z výšky 2600 metrů po 13 kilometrů dlouhé cestě směrem k pobřeží. Je hluboký až 300 metrů a končí pouhých pět kilometrů od městečka.  Své jméno získal po jednom z prvních ministerských předsedů, Williamu Foxovi. V blízkosti je malebné jezero Lake Matheson, kterému se říká také “zrcadlové” - ikona regionu West Coast.  Za bezvětří se v jeho hladině čarokrásně zrcadlí nejvyšší novozélandské hory Mt. Cook a Mt. Tasman. Během zimního období je u pláže Gillespies Beach pod Waikowhai Bluff k vidění kolonie až 1500 lachtanů, jejichž malý počet se dá shlédnout i přes léto.
Velice populární jsou vyhlídkové lety vrtulníkem spojené s přistáním na ledovci. Vzhledem k omezené kapacitě vrtulníků a velkému zájmu se lety musí včas rezervovat - kontakt: info@truetravel.cz.

Lety vrtulníkem jsou jako fakultativní zařazeny do programu našich zájezdů na Nový Zéland nebo vaší dovolené na přání. Také doporučujeme tzv. heli-hiking.
Lokalita: Fox Glacier, West Coast, Jižní ostrov, Nový Zéland

Výstup na ledovec Fox Glacier, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandMt Cook z Fox Glacier, zájezdy Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier v roce 2014, Nový ZélandLety vrtulníkem, Fox Glacier a Mt Cook, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandJezero Matheson a Mt Cook, Fox Glacier, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový ZélandLedovec Fox Glacier a okolí, Nový Zéland
Top