Home page / Zájezdy / Nový Zéland / Základní typy zájezdů / Tématické cestování / Body & spirit

Základní typy zájezdů na Nový Zéland


Body & spirit - relax na Novém Zélandu

Cestování všemi smysly - na Nový Zéland za skutečným relaxem

Nový Zéland není jen o túrách, adrenalinu a krásných scenériích. Je to také země se silným spirituálním nábojem, kterému původní maorští obyvatelé říkají Mana.

Mana (zjednodušeně duše) má pro Maory velký význam a spočívá tradičně v napojení na energii přírody - což se projevuje zejména v jejich původním životním stylu, tzv. maoritanga.  Každý strom, hora, řeka, zátoka či pláž, každé zvíře má v tomto hodnotovém uspořádání své místo a je součástí energetických, návzájem se ovliňujících vazeb.

A právě energie přírody, “silných” míst v různých koutech Nového Zélandu umožňuje spojit cestovatelské poznání s maximálním relaxem, napojením na jinou, odpočinkovou frekvenci.

Přijeďte na Nový Zéland změnit svůj životní styl, přepnout na hlubší vnímání, zklidnit svou energii a napojit se na zdejší panenskou přírodu.

Naše ucelené BODY & SPIRIT pobytové bloky v nově vybudovaném relaxačním centru na jednom z nejkrásnějších míst Nového Zélandu, dosud Maory velmi vysoce ceněného právě pro svou energetickou sílu vám to umožní.

Zdejší pobyty však nejsou jen o masážích… jedná se o fyzickou i psychickou výzvu, kdy se během týdenního (či dle zájmu delšího) pobytu kompletně oprostíte od vašich stravovacích a pohybových návyků a přjedete na místní harmonizační režim.

Strava z výhradně VLASTNÍCH zdrojů (vypěstovaných na organických zahradách resortu), několikrát denně JÓGA, MEDITACE, procházky v nádherné přírodě v podhúří NP Mt Aspiring, jednoduché, ale luxusní ubytování v ekologických dřevostavbách s fantastcikými výhledy na jezero Wakatipu. Váš osobní konsultant, MASÁŽE, sauna, bazén…. To vše jako dokonalý elixír zdraví, pozitivní energie přírody a poznání.

Co dále? To už je jen na vás… náš relaxační pobyt na Novém Zélandu může být jen začátek vašeho zdravějšího, hlubšího a spokojenějšího životního stylu...

PŘIPRAVÍME RELAXAČNÍ POBYT / DOVOLENOU NA MÍRU

Další tipy na tématické cestování po Novém Zélandu

Nevybrali jste si? Zkuste jiné typy cestování:

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy na Nový Zéland od Novozélanďanů. S námi neztrácíte drahocenný čas!

Tématické cestování

Dejte průchod svým zájmům. Naší specialitou jsou cesty zaměřené přímo na některé z aktivit které Nový Zéland nabízí!

Cestování na míru

Dejte průchod svým zájmům. Vytvoříme „na klíč" program cesty, zajistíme všechny související služby!

Self drive zájezdy bez průvodce

Projeďte si Nový Zéland na vlastní pěst a využijte našich zkušeností! Nabízíme praktické balíčky!

Naše destinace

+420 230 234 444

+420 603 299 699

Top