COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Wairaurahiri Jet - WJET

Wairaurahiri Jet (WJET)

92 km dlouhá jízda přes jezero Hauroko a po peřejích řeky Wairaurahiri přímo do srdce Národního parku Fjorland v tryskovém člunu - originálním novozélandském vynálezu jet boat. Zakladatel a majitel WJET Johan má zkušenosti s jízdou na jet boatu přes 20 let a jeho loď je speciálně upravena právě na místní podmínky. Jako jediná má dva motory a zaručuje tak bezpečnější a zároveň dobrodružnější jízdu.

Všechny výlety zahrnují procházku se znalým průvodcem a občerstvení ve stylu BBQ. V případě chladného počasí jsou držadla v lodi vytápěna, od personálu dostanete vlněné čepice a nepromokavou bundu.

Všechny výlety si můžete rezervovat na info@truetravel.cz

Fotogalerie a více informací naleznete zde.

Výlety

Celodenní dobrodružství

- jízda po jezeře Hauroko; dobrodružná jízda po řece Wairaurahiri s peřejemi (obtížnost WW III); oběd ve formě BBQ; procházka se zkušeným a znalým průvodcem

Cena: dospělí $ NZ 249, děti (do 16 let) $ NZ 149

Délka výletu: 6 hodin (92 km jízdy)

Začátek: 10:00 z přístavu jezera Hauroko

TRIP & TRAP

– výlet nejen pro ty, kteří se zajímají o ochranu přírody a ekologii. Na Novém Zélandu žije mnoho nepůvodních živočichů (jako např. vačice, krysy, myši apod.), kteří se sem dostali na lodích spolu s prvními osadníky z Evropy a svoji přítomností škodí původnímu ekosystému. Existuje tak několik státních, ale i dobrovolných, organizacích, které bojují proti vysokým počtům těchto škůdců.  Na výletě Trip & Trap se nejenom dozvíte více o této problematice, ale budete si sami moci vyzkoušet jak nachystat past a stát se tak na malou chvíli významnou součástí týmu starající se o novozélandskou přírodu. Krom samotného pokládání pasti vás čeká dobrodružná jízda na jet boatu a budete přidání na seznam „Good Guys List“.

Cena: $ NZ 279 za jednu past

Délka výletu: 6 hodin

Začátek: 10:00 z přístavu jezera Hauroko

Výlet za západem slunce

– výlet na jet boatu za soumraku po řece Wairaurahiri a jezeru Hauroko

Cena: $ NZ 179

Délka výletu: 18:00 – 21:00 (pouze v letní sezóně), 40 km

Informace o společnosti

Webové stánky: https://www.wjet.co.nz/

To nejlepší z Nového Zélandu

Top