COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Cestovní kancelář True Travel Nový Zéland

IMG_8959 copy

Vlaďka Kennett


V roce 2004 iniciovala myšlenku založení True Travel Ltd, nyní zkušená průvodkyně zájezdů po Novém Zélandu, ve firmě se specializuje na individuální a korporátní klientelu, incentivní skupiny, stará se o marketing a propagaci a stylizuje firemní web.

Vedle své činnosti v rámci True Travel Ltd téměř rok pracovala jako manažer Department of Conservation Regional Visitor Centre v Queenstown, s DOC stále spolupracuje na externích projektech.

Pokud je právě v ČR - aktivně propaguje téma Nový Zéland formou přednášek a fotoshow, pravidelně publikuje články zejména o novozélandském outdooru na stránkách českých i novozélandských časopisů.

Vlaďka prožila období v letech 2004-2019 v Glenorchy na severním konci jezera Wakatipu (nedaleko Queenstown) a kromě své hlavní činnosti v rámci True Travel aktivně průvodcovala na trecích národního parku Mt Aspiring a provozovala malé B&B ubytování.

Byla aktivně zapojená do dění v Glenorchy (v roce 2011 spustila komunitní web Glenorchy Community a protestní stránky skupiny Stop The Tunnel), podílela se na vedení Glenorchy Business Group a byla členem ekologicky zaměřené skupiny Enviro Glenorchy.

Od počátku své novozélandské éry byla aktviní členkou Wakatipu Search & Rescue - s labradorem Žakem trénovala v lavinovém záchranářském týmu New Zealand Search Dogs, nyní v ČR pokračuje s tréninkem jeho dcery Zary. 

Mimo pracovní dobu (která stejně nikdy nekončí) se věnuje jezdectví, miluje skialpy, kolo a vodu a největší relax jí přináší čas strávený v přírodě se členy její (zejména čtyřnohé) rodiny. Jak se na svět dívá objektivem se můžete podívat prostřednictvím www.vladkakennett.com

V letech 2013-2019 zastávala post honorární konzulky České republiky na Novém Zélandu.

V letech 2016 a 2018 Vlaďka uspořádala historicky první Festival českých filmů v Queenstown a zdá se, že se tradici podaří zachovat!

Vladka Kennett, True Travel LtdVladka KennettVladkaVladka Kennett | Nový ZélandVlaďka & ImpieVlaďka na koleŽak - náš lavinový záchranářský pesVladka & Elephant Rocks OamaruVrtulníkem na Routeburn Track - Search&Rescue cvičeníZe zásahu na Routeburn Track - ztracená Izraelská turistkaVlaďka & Žak - z lavinových zkoušek Cardrona 2009Žak - operational Search & Rescue pes (wilderness a laviny)Ze zásahu - Routeburn Track - ztracená turistkaLavinové cvičení - The Remarkables, Queenstown, Nový ZélandLavinový pes to musí zvládnout i na skútruVyprošťování z laviny - Vlaďka & Žak, Nový ZélandZ lavinových zkoušek - Cardrona 2009, Nový ZélandLavinové zkoušky Cardrona 2009, Nový ZélandNovozélandský záchranářský pes v české ŠkodovceDSC02185a Vladka Kennett & SARDog Jacques
Top