COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Cestovní kancelář True Travel Nový Zéland

Tatiana

Tatiana Rozsypalová


Tania je náš týmový spirit... a to doslova. Certifikovaná a zkušená instruktorka jógy a aktivní cestovatelka má na starosti naše programy BODY & SPIRIT.
Vydat se s ní můžete na Nový Zéland za jógou, hlubokým relaxem a načerpat úžasnou přírodní energii na místech, kam se jen tak někdo nedostane.

Tatiana je velmi svobodnou ženou, která miluje pohyb, rozvoj a poznávání. Ve svých 28 letech opustila českou kariéru manažerky pro korporátní společnosti a vydala se do Mexika, kde se stala instruktorkou potápěni. Po zhruba dvou letech cestování po světě a potápění, se rozhodla si rozšířit svůj horizont a stala se kapitánkou na luxusních jachtách. Námořnictví se věnovala zejména v Karibiku a Tichém moři a stala se součástí týmu National Geographic při jejich misích pro „No Shark Finning" a „Saving the Turtles" v oblasti Galapág. 

Později se rozhodla svou kariérní cestu opět změnit a trávit tak více času na pevnině. Odcestovala do Indie a Nepálu kde rok studovala jógu a celistvý způsob zdravého životního stylu. Stala se tak certifikovanou instruktorkou jógy a certifikovanou terapeutkou v oblasti Klinické hypnoterapie. Od té doby se plně věnuje lidskému zdraví a osobnímu rozvoji.  Je také certifikovanou terapeutkou v oblasti masáží a součástí jejích terapií je i práce s informačním pole, tzv. Kvantové opravy. 

Tania je obyvatelem této planety a cestování a objevování života ve všech formách je její životní fascinací a náplní.

Top