Kdo jsme

Romana 'Romi' Voženílková

Romi je náš týmový spirit... a to doslova. Certifikovaná a zkušená instruktorka jógy a aktivní cestovatelka má na starosti naše programy BODY & SPIRIT.

Vydat se s ní můžete do švýcarských hor a na Nový Zéland za jógou, hlubokým relaxem a načerpat úžasnou přírodní energii na místech, kam se jen tak někdo nedostane.

Jak sama o sobě říká, jóga si ji našla po úrazu před 20ti lety a od té doby se jí věnuje. Zjistila, že jóga je především cestou k sobě a ke svému štěstí. 

Je lektorkou jógy se zaměřením na zdravotní aspekty. Ve svých lekcích jógy propojuje tradiční techniky Iyengar-jogy se Spirální jógou. Zaměřuje se na Zdravou jógu, Jemnou jógu i individuální lekce podle potřeb klientů. Je lektorkou Hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues. Věnuje se dětem zejména předškolního věku, je lektorkou Dětské jógy a spolupracuje v projektu Malá jóga rehabilitační kliniky FN Motol a České asociace dětské jógy  kde pomáhá jógou onkologicky nemocným dětem. Spolupracuje s Nadačním fondem pro rozvoj plného vědomí, kde je lektorkou jógy pro seniory v domovech seniorů a domech s pečovatelskou službou, kam pravidelně dochází. 

…jóga je tady a teď, zdraví, pohyb i klid, hra i soustředění, fantazie, jasnost, zábava, radost, krása, půvab, kouzlo, zdraví, dýchání, rozptýlení, láska, oddanost, blaho, poznání, moudrost, vědomí, respektování, soucit, sebepoznání, pravdivost, pohoda, napětí i uvolnění…

JÓGA JE PROSTĚ ŽIVOT!

Top