COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Zájezd Grand Nový Zéland

zájezd Grand New Zeland

Letošní ročník zájezdu byl zase báječný a všichni jsme si ho užili. Zde jsou velice milé reference našich klientek.

Taková cesta se musí dopředu pořádně připravit a tak jsme hledaly různé možnosti na internetu a ptaly se zkušených cestovatelů, kteří tam už byli. Informace se rozcházely, každý měl jiné možnosti a poznatky, ale jedno bylo společné, je tam krásně, jeďte! Protože však nejsme zkušené řidičky a měsíc dovolené jsme si chtěly opravdu užít, zvolili jsme nakonec cestovní kancelář True Travel, kterou jsme objevily na internetu a která nabízela zájezd Grand. Nejdříve jsme váhaly, cena zájezdu je dost vysoká, ale přesto nakonec, po důkladném zvážení True Travel zvítězila. A udělaly jsme dobře! Již třetí den naší Grandiozní cesty, jsme byly přesvědčené, že peněz ani trochu nelitujeme, protože to, co jsme prožívaly se nedá popsat!

Nejdříve musím vyzdvihnout našeho průvodce a řidiče v jedné osobě - Martina, je to nekonečná studnice vědomostí co se Nového Zélandu týče a to ve všech oblastech, v historií, kultuře, ekonomii, floře i fauně. Celý den nás po cestě zásoboval tak zajímavými informacemi,  že se ani nedalo v autě pospávat! Je na něm poznat, že svou novou zemi má moc rád a je pravý nadšenec.

Program cesty byl precizně vypracovaný a vše klapalo jako po drátkách, ubytování v motelech bylo na velice dobré úrovni, čisté a prostorné. Často jsme večer grilovaly, u motelů jsou většinou zahrádky.

Každý den jsme měly v programu nějaký skvělý adrenalinový či jiný zážitek, jako třeba noční plavbu lodí, jetboat, motorové čluny, festival Art-deco v Napieru, maorský večírek se skvělou večeří a jízdu gondolou (lanovka) na opulentní hostinu na kopci v Quenstownu. Bylo to vždy vítané spestření cesty, které bylo v ceně zájezdu a určitě, kdyby jsme cestovaly sami, tak by jsme si tyto zážitky za tak vysoké ceny nedopřály.

Cestovní kancelář True Travel vřele doporučuji, zařídila nám totiž i nádherné počasí, pršelo jen na objednávku - v deštném pralese. Na koupání v moři jsme měly samozřejmě krásně! Vystoupaly jsme k vrcholům hor i sopek, viděly jsme stovky vodopádů, jezer, překrásné deštné pralesy, jeden z prvních východů slunce na světě, viděly jsme lachtany, tučňáka, delfíny, papoušky kea, ledovce, oceán a divoké řeky. Nesmím zapomenout na zajímavé rostliny jako třeba zubatec a krále lesa, stromy kauri.

Na závěr jsme byly několik dnů v Aucklandu, a jezdily ferym na okolní ostrovy. Ubytovnání v hotelu Merkur bylo citlivě vybrané, v centru, blízko do přístavu a uprostřed všeho dění, po týdnech v přírodě, to nemělo chybu!

Náš zájezd byl opravdu vydařený. Martina doplňovala druhá průvodkyně Alenka, která bezvadně doplňovala celou osádku, cestu si užívala a zároveň se jí učila. Byla nám velkým přínosem.

Děkuji vám oběma Martine i Alenko ještě jednou, za úžasné zážitky, které stále dozrávají a věřte, že jsme i slzu ukáply, když jsme se s vámi rozloučily.

Maruška Ježová

Další reference Grand Nový Zéland :-)

Zájezd na Nový Zéland byl můj dárek k padesátinám a ani jsem netušila, kolik nových zážitků mě čeká. Kdybych jela bez cestovky, asi bych taky byla nadšená, protože ty přírodní scenérie opravdu stojí zato. Ale stoprocentně bych se nedozvěděla tolik zajímavostí a užitečných informací, které mi poskytli průvodci CK True Travel Martin a Alena, kteří na NZ už několik let žijí.

A teď bych ráda vyjmenovala zážitky, které jsem ve svých padesáti letech okusila poprvé, právě proto, že byly součástí programu a já se nemusela rozhodovat, jestli do toho jít nebo ne. Užila jsem si plavbu lodí po fjordu Milford Sound s úžasnou nabídkou jídel k večeři i snídani, letěla jsem vrtulníkem nad fjordem s nádhernými skalami a vodopády, procházela se v blízkosti ledovců či deštným pralesem, jela kańonem na jetboatu, sama řídila motorový člun a viděla farmu na pěstování mušlí, stříhala ovce na farmě, téměř si pohladila lachtany, koupala se  v potoce s horkou vodou, lebedila si ve vlastnoručně vykopané jámě s teplou vodou na Hot Water beach, zažila atmosféru festivalu Art Deco, viděla Maorské představení a ochutnala jejich jídla, pozorovala nádherný  východ slunce (vzhledem k poloze první na zeměkouli), procházela se kolem sopek ( Mordor a Hora osudu), navštívila Hobitín, viděla bublat bahno a stříkat gejzíry, krmila papoušky kea, ochutnala místní likéry z domácí produkce a asi bych ještě mohla pokračovat, protože i ve městech Wellington a Auckland jsem se kochala zejména přístavy, které v Praze nemáme.

Nezávisle na cestovce nám ještě nevídaně přálo počasí, takže celkově musím celý zájezd opravdu hodnotit jako" Výlet za hranice všedních dnů ".

Irena Přibylová

Poznámka:

U naší vlajkové lodě nechceme kompromisy - po delším rozhodování jsme ve jménu ještě větší pohody a vychutnání zážitků přidali 2 dny do zájezdu, a proto v únoru 2014 bude mít Grand New Zealand 26 dnů!

zájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zelandzájezd Grand New Zeland
Top