COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


První návštěva na Novém Zélandu

Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014

Původním cílem naší dovolené byla Austrálie. Poněvadž zejména mladší syn je velký fanda známých filmových trilogií natáčených na Novém Zélandu a po náhodném zhlédnutí jednoho z dílů pořadu BBC „TOP GEAR“, kde hlavní protagonisté pořádali závod kolem pobřeží Nového Zélandu, bylo na rodinné poradě rozhodnuto – go to New Zealand.

Kontaktoval jsem CK, která nám pomáhala zorganizovat předchozí cesty do Austrálie, kde mi však k mému překvapení sdělili, že raději naši poptávku předají  CK True Travel, která se specializuje na Nový Zéland. O této CK jsem do té doby neměl ani tušení, ale souhlasil jsem.  Již po našem prvním kontaktu jsem však nabyl dojmu, že výběr  CK True Travel Ltd byla výborná volba.

Příprava dovolené probíhala téměř 6 měsíců, během kterých jsme probírali a konzultovali všechny aspekty naší dovolené, počínaje rezervací a nákupem letenek, přes návrhy tras, zajištění ubytování i půjčení auta. Výsledkem toho všeho bylo, že jsme před odjezdem od CK kromě jiného obdrželi také náš dovolenkový itinerář, rozpracovaný na jednotlivé dny s odkazy na zajímavé turistické cíle, trasou přejezdu včetně informací o ubytování.

Velmi užitečná byla zejména upozornění na benzínové pumpy na jižním ostrově, bez kterých bychom asi na některém z přejezdů zůstali stát s prázdnou nádrží.

Všichni z CK True Travel, kteří se podíleli na přípravě naší cesty, předvedli perfektní výkon. Projeli jsme autem oba novozélandské ostrovy, ujeli 4000 km, nikde jsme neměli jediný problém nebo nepříjemnost. Vše bylo zajištěno dle našeho přání, a tak jak bylo domluveno.

Trochu jsem je podezříval, že snad dokážou i ovlivnit počasí, neboť mokrou variantu itineráře jsme prakticky nemuseli využít a téměř po celou dobu našeho pobytu nádhernou novozélandskou krajinu doplňovala i modrá obloha.

Chtěl bych touto cestou proto všem z True Travel Ltd, zejména Janě a Vlaďce ještě jednou poděkovat za naprosto bezproblémový, úžasný a nezapomenutelný zážitek z Nového Zélandu.

Mirek, Hana, Tomáš a Lukáš Dokulilovi.

Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014Nový Zéland - rodina Dokulilova - prosinec 2014
Top