COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Pět týdnů vysněné dovolené na Novém Zélandu

silver-fern

Sedím na letišti v Christchurch a brečím. Pět týdnů vysněné dovolené na Novém Zélandu končí.

Dlouho jsme cestu plánovali a cílem bylo autem procestovat oba ostrovy, vidět maximum. Aranžmá cesty po Severním ostrově jsme připravili podle průvodce Lonely Planet, doporučení přátel, internetu. Dá se.

V odkazech jsem našla i reference na CK TRUE TRAVEL. Spojila jsem se s paní Vlaďkou Kennett a požádala o itinerář na Jižní ostrov.

To co o sobě tato CK referuje není obchodní klišé. Pracují zde lidé, kteří zde žijí, znají každý kout téhle překrásné země, její zvyky, obyvatele, silnice, aktivity. Vědí to co se nikde nedozvíte a co vám žádná jiná CK sídlící v ČR skutečně nemůže nabídnout - ani kdyby chtěla.

Díky paní Kennett jsme s itinerářem, který nachystala v několika verzích dle našeho přání (chceme hodně vidět, jsme flexibilní) ušetřili spoustu času, měli zajištěnou letenku, auto s pojistkou, ubytka po cestě, vstupenky na aktivity, noclehy na Milford Treku (téměř nemožné zajistit přes internet).

Poznámky kde natankovat, kde si dát dobrou kávu, odkud budou nejhezčí snímky z vyhlídky, v kterou hodinu se dostavit na focení (utéci davu lidí), logistika trasy (100km na mapě bylo díky klikaticím občas na 4 hodiny). Takové informace nikde nevyčtete! Nechyběl plán pro případ špatného počasí a možnost kdykoliv zavolat (píchlá pneumatika u auta byla díky Vlaďce vyřešena ještě než jsme dojeli do servisu).

Neskutečně v pohodě jsme si užili to co Nový Zéland nabízí. Nádherné hory, přesličkové pralesy, ledovce, vulkány, zelené pastviny s miliony ovcí, bleděmodrá jezera, zelené moře Tasmánské, rozbouřený Pacifik, výborné jídlo, naprostou čistotu KDEKOLIV, vstřícné a milé obyvatele i spolucestovatele, delfíny na dosah ruky, horské papoušky ve volné přírodě, tučňáky, lachtany, velryby.

Jsme šťastni a vaše CK má na našich prožitcích VELKÝ podíl. Jedno víme jistě. Vrátíme se a s vaší pomocí navštívíme místa která jsme tentokrát neobsáhli.

Díky vám, přejeme spoustu nadšených cestovatelů a krásné vánoce

Eva Čechurová, Jaroslav Švarc, Plzeň

(kontakt na naše klienty pro osobní reference rádi na požádání poskytneme)

Silver FernCoromandelLupins
Top