COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Reference a ohlasy klientů z Nového Zélandu


Mega rodinná dovolená s jachtingem na Novém Zélandu

abel-tasman-np-novy-zeland

Dobrý den Vlaďko,

pomalu v nás doznívá naše krásná cesta a je nám líto, že to tak strašně rychle uteklo. Bylo nám na Zélandu moc dobře a vy jste k tomu hodně pomohla :) Těšíme se na další cestu - zpět na Jižní ostrov - ten nás uchvátil, pak asi do Francouzské polynésie a cestou k vám nás láká i zastávka v Austrálii. Nyní pár řádků o naší cestě a malé zhodnocení:

O cestě na Zéland jsme přemýšleli posledních 20 let, máme rádi hory, moře, kolo a hlavně přírodu. Tady jsme našli všechno pohromadě a byli jsme nadšeni.

Přečetli jsme hodně knih, viděli spoustu dokumentů, dostali reference od kamarádů a nějak jsme stále nevěděli, jak celou cestu naplánovat. Oslovili jsme i cestovní  kanceláře v Čechách, ale jejich nabídka nám nevyhovovala.

Vlaďka Kennett nás svým přístupem nadchla - zná mentalitu Čechů a na Zélandu žije 11 let - ideální kombinace.

Přiletěli jsme do Christchurch, půjčili si auto a 6 týdnů jsme si užívali - přijeli jsme do země, kde ani jeden den nebyl všední.

Poznali jsme oba hlavní ostrovy, nádhernou přírodu, milá města, vynikající kávu a výborné víno. Putovali jsme s batohy po horách, pluli na jachtě ve fjordech i na oceánu, pádlovali na kajacích mezi tuleni a delfíny, procházeli deštnými pralesy a hlavně jsme stále žasli. Zéland je plný krásných barev, milých lidí a zvuků ptáků . Nikde jinde jsme zatím neobjevili tolik nádherných věcí pohromadě a necítili se tak dobře a uvolněně.

Štěstím bylo, že jsme měli perfektně připravený itinerář celé cesty a velmi nám to usnadnilo náš pobyt - skvěle vybrané bydlení, naplánované aktivity a mnoho dobrých rad, jak si své dny opravdu užít.

Také jsme si ověřili, že stále skvěle fungujeme jako rodina i když dva staší synové jsou dospělí a samostatní. Našli jsme místo na zemi, kam se určitě budeme vracet, poznávat i okolí - Stewart  Island, Fidži a možná i Antarktidu.

Moc děkujeme za přípravu i péči, byla to určitě naše dosud nejkrásnější cesta.

Helena, Petr, Jakub, Marek a Jan Johanidesovi

(kontakt na naše klienty pro osobní reference rádi na požádání poskytneme)

Abel Tasman NP, Nový ZélandQueenstown, Nový ZélandSlope Point, Nový ZélandJachting na Novém ZélanduWai-O-Tapu, Nový ZélandAbel Tasman NP, Nový ZélandAbel Tasman NP, Nový Zéland
Top