COVID NÁS NEDOSTANE!
I přes nepříznivou situaci si vášeň pro cestování a pro Nový Zéland nenecháme vzít… POJĎME SPOLU NAPLÁNOVAT CESTU NA LEPŠÍ ČASY!
Jsme tu STÁLE pro vás na telefonu a e-mailech, kancelář je momentálně zavřená z nařízení vlády.

Trail Journeys

Trail Journeys 

Všichni nadšenci cykloturistiky by si neměli nechat ujíst stezky v Central Otago. Společnost Trail Journeys má svoji základnu v Alexandrii, kde si můžete zapůjčit kvalitní kola.

Půjčovna kol

Trail Journeys vlastní okolo 500 kol, které je možné si zapůjčit na vámi předem zvolené období. Všechna kola jsou velice kvalitní a standartně jsou vybavena sportovní lahví, tachometrem, sedlovou taškou, pumpičkou a soupravou na opravu kola.

Všechna kola jsou pravidelně opravována a čištěna po každém klientovi tak, aby si příští klient mohl bez problému a bezpečně užít svůj výšlap.

Ať už si kolo půjčujete na jeden či více dnů, tak máte možnost si kolo vyzvednout den předem mezi 16:00-17:00, abyste si svůj cyklovýlet mohli co nejvíce užít.

Rezrvace kol na info@truetravel.cz

Podmínky půjčení kola

Pro půjčení kola musíte vlastnit kreditní kartu. Pokud si chcete půjčit kolo jen na pár hodin, bude vám účtována cena za celý den, a následně vám vráceny peníze, které vám byly načteny navíc.

Přeprava

Trail Journeys vlastní dodávky, autobusy a přívěsy a na požádání vás mohou vyzvednout na konci vaší cesty a vzít zpátky k vašemu autu. Pro všechny cyklisty, kteří plánují výlet na několik dní,  zajistí Trail Journeys převoz zavazedel. Ceny za tyto služby se mění v závislosti na sezóně, nebojte se nás zeptat, a my vám rádi zjistíme aktuální ceník.

Informace o společnosti

Webové stránky: www.trailjourneys.co.nz

Telefon (zdarma na území NZ): 0800 RAIL TRAIL

Telefon: 0064 3 449 2150

Nabídka zájezdů:

To nejlepší z Nového Zélandu

Top